Студенти ПолтНТУ взяли участь у Міжнародній конференції наукової молоді «Економічне майбутнє України»

30 березня 2018 року студенти спеціальності «Менеджмент» Палаш Дар’я та Кравченко Дарина, разом із кандидатом економічних наук, старшим викладачем кафедри менеджменту і логістики Чайкіною А.О. взяли участь у Міжнародній конференції наукової молоді «Економічне майбутнє України», організаторами якої виступили Українська асоціація Римського клубу та Київський міжнародний економічний форум.

Конференція, присвячена питанням формування нової економічної політики та розвитку підприємництва, об’єднала понад 350 учасників, серед яких було чимало студентів, молодих вчених і викладачів із провідних закладів вищої освіти України. Головними спікерами конференції були: Андерс Війкман (Швеція), співпрезидент Римського клубу, Ерік Райнерт (Норвегія), засновник фонду «Інший канон», голова Наглядової ради Центру розвитку ринкової економіки «CMD-Ukraine», Гаррі Джейкобс (США), член Римського клубу, головний виконавчий директор і голова ради Світового консорціуму університетів, головний виконавчий директор Всесвітньої академії мистецтва й науки.

Участь у заходах такого формату є досить важливою для майбутніх фахівців з менеджменту, оскільки відкриває перед ними чудові перспективи щодо отримання нових знань у сфері підприємництва. Щиро вдячні організаторам конференції за надану можливість долучитися до обговорення актуальних питань формування нової економічної політики в Україні, корисні поради, цікаві ідеї та позитивні емоції.

За матеріалами кафедри

менеджменту і логістики