2024-04-26

Студентка ННІ фінансів, економіки, управління та права стала стипендіаткою Кабінету Міністрів України

Кабінет Міністрів України оприлюднив Розпорядження зі списком студентів закладів вищої освіти, яким призначили академічну стипендію українського уряду студентам закладів вищої освіти та аспірантам на ІІ семестр 2023/2024 навчального року. Серед стипендіатів – студентка спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Богдана Курило.

Відповідно до Додатку 1  Розпорядження Кабінету  Міністрів України від 9 квітня 2024 року №303-р «Про призначення академічної стипендії Кабінету Міністрів України студентам закладів вищої освіти та аспірантам» стипендії на ІІ семестр 2023/2024 навчального року призначили 67 студентам і 15 аспірантам закладів вищої освіти.

Серед цьогорічних стипендіатів – студентка спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права  Національного університету  «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»  Богдана Курило.

Студентка має значні успіхи у навчанні, бере активну участь у програмах міжнародного академічного обміну – вивчала діяльність європейських бізнес-брендів у румунському університеті, опанувала навички управління бізнесом за програмою міжнародного обміну в Поморській академії, отримавши корисний практичний досвід у сфері управління проєктами, менеджменту та ведення е-бізнесу, стала призеркою Полтавського чемпіонату бізнес-кейсів від ТМ Premier Socks.

Нагадаємо, троє студенток політехніки стали стипендіатками Президента України, чотирьом студентам політехніки та коледжу призначено іменні стипендії Полтавської міської ради, а п’ятеро студентів політехніки стали стипендіатами Укрнафти.

Раніше науковиці політехніки продовжили стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених.