2023-04-09

«Ніч молодіжної науки – 2023 в умовах війни»: вчених запрошують взяти участь у науково – популярному заході

Молодих учених запрошують взяти участь у науково-популярному заході «Ніч молодіжної науки – 2023 в умовах війни», організованому Радою молодих вчених при МОН України. На подію, спрямовану на всебічну популяризацію наукових здобутки молодих науковців та допомогу в налагодженні співпраці між представниками світової академічної спільноти, діє онлайн – реєстрація.

18 травня 2023 року задля популяризації наукових здобутків молодих учених, налагодження співпраці між молодими науковцями, встановлення зв'язків з основними стейкхолдерами та зарубіжними партнерами в умовах воєнного стану Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України традиційно організовує науково-популярний захід «Ніч молодіжної науки – 2023 в умовах війни».

Участь у заході можуть узяти молоді учені з України та інших країн світу, які готові у цікавій формі презентувати широкому загалу результати своїх наукових досягнень.

Мови заходу: українська, англійська.

Від одного закладу вищої освіти або наукової установи можна подати не більше 4 заявок.

Реєстрація відкрита до 1 травня за формою.

Захід відбуватиметься в онлайн – форматі з трансляцією на Фейсбук-сторінці Ради молодих учених.

Онлайн-захід розпочнеться 18 травня 2023 року о 16:00.

Координаторка заходу: перша заступниця голови Ради молодих учених Анастасія Сімахова (+380504816333).