Студентське самоврядування

 

 

Корнієнко Марина

Президент студентського парламенту ПолтНТУ

 

Студентський парламент ПолтНТУ

Крендич Михайло - Заступник президента, куратор навчально-наукового напряму.

Сидорова Анастасія - заступник президента, куратор інформаційного напряму

Крутько Дмитро - заступник президента, куратор спортивного напряму

Передерій Ярослав - заступник президента, куратор благодійного та військово-патріотичного напряму

Черненко Владислав - голова студентської ради (Навчально-науковий інститут нафти і газу)

Устименко Алла - голова студентської ради (Навчально-науковий інститут фінансів, економіки та менеджменту)

Омелян Максим - голова студентської ради (Навчально-науковий інститут інформаційних технологій та механотроніки)

Бечкало Неля - голова студентської ради (Гуманітарний факультет)

Носатченко Марина - голова студентської ради (Архітектурний факультет)

Шапочка Ольга - голова студентської ради (Будівельний факультет)

Ключка Дмитро - куратор навчально-наукового напряму

Черник Анастасія - куратор культурно-масового напряму

Хачатрян Діана - куратор інформаційного напряму

Крутько Наталія - куратор благодійного та військово-патріотичного напряму

Гаврилко Анастасія - куратор культурно-масового напряму

Арсенян Давид - куратор по роботі з гуртожитками

 

 

 

Студентське самоврядування ПолтНТУ діє на протязі 15 років і в цьому році Студентський парламент університету святкує свій ювілей.

Протягом 2014 року Студентським парламентом ПолтНТУ була здійснена робота щодо підвищення громадської активності студентської молоді університету за рахунок проведення заходів за участю студентства.

Динаміка кількості проведених заходів студентським
самоврядування ПолтНТУ за 2012-2014 роки

Здоровий спосіб життя

У 2014 році для реалізації даного напряму роботи було проведено ряд заходів, основні з яких: університетський чемпіонат з боулінгу, футбольні турніри, танцювальні флеш-моби. Також наші студенти разом з адміністрацією у цьому році активно долучились до зимових видів спорту а саме сноубординг та лижний спорт

 

Зустрічі студентів

Адміністрацією університету організовано зустрічі поважних та вельмишановних гостей зі студентськими лідерами та активістами студентського самоврядування ПолтНТУ. Зокрема, у 2014 році активісти ПолтНТУ зустрічалися з Радником  Посольства Канади в Україні Клінтом Мартіном. Під час візиту гість ознайомився з навчальним закладом, зустрівся з керівництвом та студентами з метою обговорення міжнародних економічних відносин

 

Студентське містечко

За ініціативи студентської ради гуртожитків та з метою підвищення патріотичної свідомості студентів, на території студентського містечка було відкрито стіну з зображенням державного прапора та герба.

Протягом жовтня-листопада проведено турнір з міні-футболу серед команд мешканців гуртожитків.

 

Участь у масштабних всеукраїнських заходах

Підтримуючи своє почесне звання благодійника року, студентське самоврядування поширює серед студентів нашого університету головні засади моралі та благочинності. З цією метою протягом навчального року було неодноразово організовано та проведено благодійні концерти, флеш-моби, акції «Ice Bucket challenge».

 

Новостворені проекти

За підтримки адміністрації університету , за рішенням вченої ради університету під керування студентського парламенту спільно з профкомом студентів та аспірантів був переданий навчально-оздоровчий комплекс «Ворскла». Силами студентів та адміністрації була проведена часткова реставрація, і влітку цього року пройшла перша літня англомовна школа-табір, де студенти ПолтНТУ могли поринути у англомовне середовище , розвинути свої навики спілкування іноземною мовою а також відпочити на природі де навчання комбінувалося з чудовими тренінгами,конкурсами та спортивними змаганнями. Даний проект є унікальним та не має аналогів.

З метою підвищення колективної свідомості студентського та викладацького колективу, та перейняття досвіду закордонних університетів-партнерів (Європи та Канади) була розроблена лінія одягу з символікою університету. Тепер кожен студент і викладач має змогу у будні дні або при бажанні на заходах різного рівня таким чином презентувати свій навчальний заклад, що також має певну профорієнтаційну функцію

Студенти нашого університету невтомні та завжди повні енергії та прагнення до чогось нового. Саме для них, рішенням студентського парламенту ПолтНТУ було створено центр студентського дозвілля, який в свою чергу став першим арт-простором в місті Полтава,  «Time for students». Очолили цей проект голова студентської ради електромеханічного факультету Олесь Лучний та голова студентської ради факультету нафти газу та природокористування Микола Ганюшкін. Це не просто студентський рух, а заклик до дії. І цей заклик був почутий не тільки студентами, але і адміністрацією університету. Для діяльності TFS університетом було виділене приміщення на території санаторію-профілакторію. Власними силами студенти виготовляють меблі для приміщення та виконують легкий косметичний ремонт. Регулярне проведення кіносеансів під відкритим небом тепер перенесено у тепле приміщення, клуб інтелектуальної гри «Мафія» та ліга спортивного Покеру також знайшла себе  у стінах центру студентського дозвілля. Для збереження чистоти навколишньої середи, активістами TFS було креативно розмальовано сміттєві урни на території університету  щоб вмотивувати молодь зберегти чистоту нашого міста.   Тематичні вечірки та грандіозна вечірка до міжнародного дня студента, це все і ще багато чого цікавого відбувається у стінах центру студентського дозвілля. Від імені студентства ПолтНТУ ми дякуємо адміністрації та особисто ректору університету Володимиру Олександровичу Онищенку за постійну допомогу і підтримку

 

Конструктивний діалог з адміністрацією

Прикладом підтримання діалогу між адміністрацією та студентством є відвідування ректором засідання Студентського самоврядування університету, спілкуючись зі студентами на важливі теми та тримаючи руку на пульсі студентського життя. Для підвищення ефективності роботи самоврядування, було відведено та реконструйовано аудиторію 214 л «Зала рад факультетів» для розширеного засідання активістів ПолтНТУ.

Результати роботи самоврядування нашого університету відмічені на всеукраїнському рівні завдяки активній співпраці Студентського парламенту з адміністрацією.

 

Наші перемоги

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка за рахунок активної роботи студентства вже 4-й рік поспіль збирає найбільшу кількість благодійних коштів в рамках благодійного студентського балу «Допомогти так легко». У конкурсі наукових робіт «Від студентського самоврядування до самоврядування громад» наші студенти отримали друге місце. У рамках обласного конкурсу «Наша єдина студентська родина», студенти ПолтНТУ отримали перемогу у номінаціях : Кращий студент науковець – студент факультету нафти газу і природокористування Микола Ганюшкін , Кращий студент творча особистість – студентка архітектурного факультету Олександра Волокова, Кращий студент спортсмен – студентка факультету інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем Ксенія Безугла, Кращий студент громадський діяч – студент факультету менеджменту та бізнесу Костянтин Репало.

Адміністрація Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка завжди відзначає та заохочує студентів до нових перемог та звершень.

Лише у цьому році було премійовано студентів на суму понад 690000 гривень.

Студентському самоврядуванню в університеті відведена ключова роль в організації дозвілля студентів, надано право реально приймати участь в управлінні навчально-виховного процесу, створювати умови для самореалізації кожного студента, реалізації творчих, наукових чи організаторських здібностей.

Університетський чемпіонат з боулінгу

Футбольні турніри

 

Зимові види спорту

 

Зустрічі студентів

 

Патріотичний куточок студентського містечка

Проведено турнір з міні-футболу серед команд мешканців гуртожитків

Благодійні концерти

 

Ice Bucket Challenge студентів ПолтНТУ

Ice Bucket Challenge ректорату ПолтНТУ

НОК «Ворскла»

 

Центр студентського дозвілля
«Time for students»

 

ПолтНТУ – це бренд

Мала зала засідань вчених рад факультетів
та студентського самоврядування

Наші перемоги

Студентське телебачення Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

Канал на Youtube