У ПолтНТУ відбулося спільне засідання Конференції трудового колективу і Вченої ради університету

26 грудня відбулось спільне засідання Конференції трудового колективу і Вченої ради Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

     На порядку денному розглянуті питання: 
     1. Звіт ректора Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка про виконання умов контракту за 2018 р.
     2. Про фінансово-економічні показники діяльності університету за 2018 рік.
     3. Про погодження нової редакції Статуту університету.

     У своєму виступі ректор ПолтНТУ, заслужений працівник освіти України, професор Володимир Онищенко відмітив значний розвиток університету, забезпечення якісного освітнього процесу, удосконалення організаційної структури, зростання показників наукової діяльності, посилення присутності університету в міжнародному освітньому просторі та розвиток матеріально-технічної бази.

     У співдоповіді за напрямами діяльності виступили проректор з науково-педагогічної роботи, лауреат Премії Президента України для молодих вчених, д.т.н., доцент Богдан Коробко, проректор з наукової та міжнародної роботи, лауреат Премії Президента України для молодих вчених, к.е.н., доцент Світлана Сівіцька, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, к.військ.н., доцент Анатолій Мартиненко та проректор з економічних питань – головний бухгалтер, лауреат Премії Президента України для молодих вчених, к.е.н. Олена Філонич.

     За результатами обговорення Конференція трудового колективу і Вчена рада ПолтНТУ прийняли рішення відмітити позитивну динаміку розвитку університету, виконання у повному обсязі ректором, професором Володимиром Онищенком зобов’язань, викладених у контракті з Міністерством освіти і науки України та затвердити звіт про діяльність на посаді ректора Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка у 2018 році.

     Під час загальних зборів трудового колективу ПолтНТУ за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність грамотою Міністерства освіти і науки України нагородили: к.н. з держ.упр., доцента кафедри фінансів і банківської справи Інну Кульчій, к.мист., доцента кафедри образотворчого мистецтва Олега Перця.
Подякою Міністерства освіти і науки України нагородили: старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва Валерія Голуба, к.т.н., доцента кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій і систем Тетяну Деркач, к.т.н., доцента кафедри прикладної екології та природокористування Олену Степову.

     Грамоту Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації вручили к.т.н., доценту кафедри автоматики і електроприводу Дмитру Нелюбі.

     Почесною грамотою голови Шевченківської районної у місті Полтава ради нагородили: асистента кафедри фінансів і банківської справи Ольгу Бондаревську, викладачів кафедри українознавства, культури та документознавства: к.і.н. Олену Вітринську, к.філос.н. Вікторію Вощенко, к.філол.н. Лілію Гаращенко, к.філол.н. Людмилу Дерев’янко, к.п.н., доцента Аллу Лисенко, к.і.н., доцента Андрія Нарадько, к.і.н., доцента Ольгу Тєвікову, к.філол.н. Оксану Тур, старшого викладача Наталію Якименко.

     Почесною грамотою ПолтНТУ за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток освіти і науки, а саме, у розроблення стандартів вищої освіти нагородили к.т.н. доцента, професора Юрія Голіка.

     За багаторічну сумлінну працю та забезпечення ефективної фінансово-економічної діяльності ПолтНТУ нагородили Почесною грамотою ПолтНТУ: начальника відділу аналізу та контролю господарської діяльності Тетяну Степанченко, заступника голови бухгалтера відділу бухгалтерського обліку і звітності та економіки, фінансування Валентину Яременко.

     Почесною грамотою ПолтНТУ за активну громадську позицію у житті університету, сумлінну, бездоганну і плідну працю та високий рівень професійної майстерності нагородили: начальника відділу методологічного забезпечення Валентина Білика, к.т.н., начальника відділу міжнародних зв’язків Віктора Вірченка, провідного інженера експлуатаційного-технічного відділу Володимира Устенка, к.т.н., начальника науково – дослідницької частини Юлію Чурсу, завідувача сектора по роботі з грандоутворюючими організаціями та міжнародного співробітництва відділу міжнародних зв’язків Катерину Федюн.

     Приємним є факт злагодженої роботи адміністрації та колективу університету, який впевнено зі значними здобутками крокує у новий 2019 рік.

     Для колективу ПолтНТУ актуальним є вислів видатного українського письменника Івана Котляревського: «Де згода в сімействі, там мир і тишина, щасливі там люди, блаженна сторона».

                                                                                                                           ІАЦ ПолтНТУ