У ПолтНТУ відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 травня 2018 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

     Трудовий колектив разом зі студентством університету зібралися біля пам’ятної стели загиблих у роки Другої світової війни співробітників і студентів ПолтНТУ, щоб покласти квіти до пам’ятної стели загиблим працівникам та студентам університету та меморіальної дошки загиблому випускнику університету Дмитру Коряку, який захищав територіальну цілісність нашої держави та вшанувати їхню жертву, безсмертний подвиг заради перемоги.

     Внесок нашого народу у перемогу над нацизмом неможливо переоцінити. В запеклих боях, рятуючи Україну і світ віддали своє життя справжні герої. Саме вони героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі.

     Ми пам’ятаємо усіх героїв, хто приніс очікуваний мир світу та Україні, і схиляємо голови перед пам'яттю полеглих у Другій світовій війні. Нехай мир і злагода панують на нашій землі.

ІАЦ ПолтНТУ