У Центрі сучасного мистецтва ПолтНТУ відкрили мистецьку виставку «Шлях/The Road»

На виставці представлені художні роботи випускників кафедри образотворчого мистецтва, які були презентовані на Міжнародній виставці-форумі «Art&Design» у місті Пекін

25 лютого у Центрі сучасного мистецтва ПолтНТУ відкрили мистецьку виставку – «Шлях/The Road». На виставці представлені художні роботи випускників кафедри образотворчого мистецтва, які були презентовані на Міжнародній виставці-форумі «Art&Design» у місті Пекін (Китай) у грудні 2018 року.

Відкриваючи виставку ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко відмітив динамічний розвиток кафедри образотворчого мистецтва в напрямку активного міжнародного співробітництва. Останніми роками студенти мистецького напряму беруть активну участь у мистецьких виставках, форумах та воркшопах у Бельгії, Китаї, Польщі та інших країнах світу.

  

Куратор виставки, кандидат мистецтвознавства, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Тетяна Зіненко акцентувала, що концепт виставки передбачає поступальний розвиток, рух уперед до нових звершень і перемог. Шлях, який подолали картини між Полтавою і Пекіном, є впевненим показником розвитку міжнародної співпраці з провідними університетами Китаю та Польщі, активного входження представників полтавської художньої школи у світовий мистецький процес та демонструє процес оновлення художньої освіти в ПолтНТУ!