У Полтавському коледжі нафти і газу ПолтНТУ відкрили сучасну лабораторію

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка та Полтавський коледж нафти і газу ПолтНТУ разом розвивають співпрацю з провідними нафтогазовими підприємствами України, зокрема, ДТЕК Нафтогаз, яка є найбільшою приватною газовидобувною компанією нашої держави. Результатом такої співпраці є підвищення рівня якості підготовки фахівців для нафтогазової галузі, покращення матеріально-технічної бази університету та коледжу, використання в освітньому процесі сучасного обладнання та

     27 грудня 2018 року у коледжі відбулося урочисте відкриття нової лабораторії. В урочистостях взяли участь генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров та ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, професор Володимир Онищенко.

     У вітальному слові генеральний директор ДТЕК Нафтогаз наголосив на ролі якісної освіти в умовах сьогодення, важливості налагодження партнерських стосунків між роботодавцями та закладами освіти.

     У своєму виступі ректор ПолтНТУ відзначив важливість внеску ДТЕК Нафтогаз у справу підготовки майбутніх фахівців.

     Директор коледжу Любов Шумська щиро подякувала від імені студентського та викладацького колективів коледжу компанії ДТЕК Нафтогаз за значний внесок у розвиток матеріальної бази коледжу, адже нова лабораторія беззаперечно сприятиме підвищенню якості підготовки студентів. Також висловила вдячність ректору ПолтНТУ, професору Володимиру Онищенку за всебічну підтримку і сприяння в реалізації цього проекту.

     Для фахівців нафтогазової галузі надзвичайно важливим є вивчення загальнотехнічних дисциплін, зокрема, інженерної та комп’ютерної графіки. Заняття у лабораторії, обладнаній сучасною комп’ютерною технікою, мультимедійним комплексом, забезпеченій новітніми програмними продуктами, сприятимуть формуванню професійної компетентності майбутніх спеціалістів, дадуть змогу підвищити мотивацію пізнавальної діяльності студентів, структурувати та візуалізувати зміст навчального матеріалу для його ефективного засвоєння.

     Тісна співпраця з провідними нафтогазовими компаніями дає змогу знайти нові рішення у справі підготовки висококваліфікованих фахівців, здатних адаптуватися до сучасних виробничих умов, працювати із новітнім обладнанням та інноваційними технологіями.

ІАЦ ПолтНТУ