ПолтНТУ- це запорука успішного майбутнього!

Випускники шкіл, які завітали до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, вкотре могли в цьому переконатися 18 травня.

Привітання від ректора університету, професора Володимира Олександровича Онищенка, його цікава і глибока розповідь про сучасні тенденції розвитку вищої освіти дали нашим майбутнім абітурієнтам поштовх ще раз замислитися про майбутній вибір вишу, з яким їм робити крок у самостійне життя. « ПолтНТУ дає своїм студентам можливість отримати фундаментальні теоретичні знання і об’ємну практику, відчути дух професії, а ще -за 4 роки навчання отримати «подвійний диплом» європейського рівня - нашого університету та вишів Німеччини, Польщі, Великобританії, Бельгії, Китаю чи Сполучених Штатів. Тут є можливість вивчати іноземні мови для того, щоб працювати в престижній компанії. ДТЕК, Шлюмберже, Везерфорд, Укргазвидобування, Сіменс – це не компанії мрії, це реальна можливість працевлаштування для випускників ПолтНТУ!», - відмітив Володимир Олександрович.

Студенти ПолтНТУ запросили гостей університету на надзвичайний кампус-тур для майбутніх першокурсників та їхніх батьків: гостинно відкрили двері новітні лабораторії Siemens, ДТЕК, Шлюмберже 3D візуалізації і моделювання, зала сучасного мистецтва, міжнародні мовні центри, надсучасний спортивний комплекс, лабораторія кіберспорту, зала спортивного більярду, лабораторія ерготерапії, комфортні гуртожитки.

Насичений і цікавий день для абітурієнтів з 15-ти районів Полтавської та Сумської областей! Атмосфери свята додали можливість проходження тест – драйву та виставка сучасних авто від ТОВ «Автосервіс – Альянс», багаторічних партнерів ПолтНТУ, які в тому числі забезпечують робочими місцями випускників технічних спеціальностей, інституту фінансів, економіки та менеджменту.

Цікавим для молоді було спілкування з почесним професором ПолтНТУ, доктором політичних наук, доктором медичних наук Костянтином Іщейкіним. «ПолтНТУ дає глибоке розуміння суті та фундаментальних речей, які допоможуть стати істинним кваліфікованим професіоналом. І ви не маєте боятися викликів, які перед вами стоять! Сьогодні в країні є безліч можливостей для вашої реалізації!» - порадив він.

Доречними для випускників стали поради від методистів та директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, професора Олександра Леонідовича Сидоренко у форматі «Лайфхаки ЗНО-2019».

Гості університету залишали його вже під вечір, але враженими і задоволеними, а також з глибоким переконанням того, що Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка – це впевнений старт, авторитетний диплом, це запорука успішного майбутнього, можливість працевлаштування у провідних компаніях України.

Чекаємо вас 1 вересня, але вже нашими студентами!