У ПолтНТУ відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Фізична реабілітація та здоров’язбережувальні технології: реалії та перспективи»

7 листопада у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулась ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Фізична реабілітація та здоров’язбережувальні технології: Реалії і перспективи», з міжнародною участю зарубіжних фахівців.

До участі у роботі пленарного засідання долучилися понад 150 учасників з усіх куточків України – науковці, кандидати та доктори наук, аспіранти, лікарі-реабілітологи з Києва, Кривого Рогу, Дніпра, Львова, Запоріжжя, Чернігова, а також студенти та викладачі кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини ПолтНТУ. Незважаючи на всеукраїнський статус конференції, до неї долучилися учасники з Білорусі, Литви, Польщі, Казахстану, Азербайджану, Німеччини та США.

За підсумками конференції учасники прийняли резолюцію, пропозиції та визначили перспективні напрями подальших наукових пошуків з фізичної реабілітації та здоров’язбережувальних технологій.

ІАЦ ПолтНТУ