Делегація ПолтНТУ відвідала старшу школу Gainesville High School Коледжу Санта Фе

Вивчаючи досвід діяльності закладів освіти США та реалізуючи спільний проект Посольства США в Україні делегація ПолтНТУ відвідала старшу школу Gainesville High School.

Представники університету ознайомилися із принципом організації освітнього процесу, забезпеченням доступності та системою інклюзивної освіти. Перебуваючи у Gainesville High School представники ПолтНТУ відвідали навчальні заняття, спеціальні класи для школярів з особливими потребами, бібліотеку, їдальню та спортивні майданчики.

Під час зустрічі з директором Gainesville High School Jamie Green ректор та представники ПолтНТУ обговорили особливості організації роботи закладів освіти в США та Україні, зокрема цікавий досвід співробітництва шкіл та університетів.