ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Автомобільні дороги та аеродроми» зі спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія»

2019-04-03 12:00 - 2019-04-05 15:00

ЗАПРОШЕННЯ

на Всеукраїнську студентську олімпіаду «Автомобільні дороги та аеродроми»

зі спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія»

 

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 28 грудня 2018 року № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка визначено базовим закладом вищої освіти з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади «Автомобільні дороги та аеродроми» зі спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» (далі – Олімпіада).

 

 

Прибуття та реєстрація учасників – 3 квітня.

Відкриття Олімпіади – 4 квітня о 10-00.

Виконання конкурсних завдань – 4 квітня з 11-00 до 15-00.

Підведення підсумків, нагородження переможців та закриття Олімпіади – 5 квітня о 12-00.

Від’їзд учасників – 5 квітня.

 

До участі у II етапі Олімпіади від закладів вищої освіти запрошуються переможці

І етапу в кількості трьох осіб.

Конкурсні завдання будуть складатися з таких дисциплін: будівельне матеріалознавство; проектування автодоріг; штучні споруди на автодорогах; благоустрій та інженерна підготовка; технологія будівництва автодоріг; експлуатація автодоріг.

Пропозиції щодо умов проведення та формування конкурсних завдань Олімпіади просимо направити (за бажанням) до 10 березня 2019 року.

Запрошуємо викладачів закладів вищої освіти до участі в роботі Олімпіади.

Студентам обов’язково мати при собі паспорт, ідентифікаційний код (копія), студентський квиток, інженерний калькулятор, лінійку, транспортир.

Про квитки на зворотний проїзд учасники повинні потурбуватися завчасно особисто.

Учасники забезпечуються гуртожитком або готелем (за умов попереднього замовлення).

За додатковою інформацією та з питань проведення Олімпіади можна звертатися за телефоном +38 050-600-57-57 (к.т.н., доцент Ільченко Володимир Васильович) або електронною поштою k34@pntu.edu.ua (кафедра автомобільних доріг, геодезії, землеустрою та сільських будівель).