Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра

ШАНОВНИЙ ВІДВІДУВАЧ!

ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ ПОЛТАВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО

ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА.

Центральний корпус університету – пам’ятка архітектури першої половини ХІХ століття.

Навчальний заклад було засновано ще у 1818 році як інститут шляхетних дівчат.

У стінах інституту шляхетних дівчат у ХІХ столітті перебували І.П. Котляревський, Т.Г. Шевченко, здійснювали викладання видатні діячі української, чеської, російської історії та культури. Цей освітній заклад закінчували шість правнучок О.С. Пушкіна і М.В. Гоголя, відома українська письменниця-демократка Любов Яновська...

Заснований влітку 1930 року як інститут інженерів сільськогосподарського будівництва, навчальний заклад у 60-х роках реформується в інженерно-будівельний інститут.

У роки становлення незалежної української держави науково-педагогічний колектив стрімко реформувався з монопрофільного будівельного інституту в перший на Полтавщині багатопрофільний технічний університет (1993 р.), котрий забезпечує попит свого регіону на спеціалістів за майже 40-ма спеціальностями.

Рішенням уряду України в 1997 році з нагоди 100-річчя народження видатного теоретика космонавтики, блискучого інженера-винахідника, полтавця Юрія Кондратюка (Олександра Шаргея) навчальному закладові присвоєно його ім’я.

У 2002 році за вагомий внесок у розвиток вітчизняної науки й освіти та міжнародне визнання університету надано статус національного. В ньому навчається близько 10 тисяч студентів із 23 областей України та 24 країн світу.

У квітні 2010 року трудовий колектив університету нагороджений почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Нині діяльність науково-педагогічного колективу та студентів спрямована на успішний розвиток університету відповідно до Закону України "Про вищу освіту" та "Перспективної програми інноваційного розвитку ПолтНТУ".

Розташований у мальовничому куточку красуні Полтави університет має дев’ять навчальних корпусів, затишне студентське містечко із п’ятьма гуртожитками, де працює їдальня, санаторій-профілакторій, центр дозвілля, сучасні спортивні майданчики.

У Сосновому бору с. Вакуленці, у навчально-оздоровчому комплексі “Ворскла”, щороку студенти оздоровлюються і проходять геодезичну практику, відновлюють свої сили кращі спортсмени університету.

Ми по праву пишаємося провідними вченими, лауреатами державних премій України в галузі науки і техніки, архітектури, докторами наук, професорами, котрі своїми оригінальними ідеями й дослідженнями збагачують потенціал вітчизняної науки та освіти.

Вибираючи свій шлях у житті, скористайтеся напрацьованим досвідом навчання понад 70-ти тисяч висококваліфікованих спеціалістів, яких підготував Україні та світу науково-педагогічний колектив університету.

 

РЕКТОР ВОЛОДИМИР ОНИЩЕНКО

ЗНО-2018. Реєстрація
Вступна кампанія 2018
МОН
+20 до ЗНО
запрошуємо взяти участь в олімпіаді
Інституційний репозитарій
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018