Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
Четвер, 12 березня 2015

Відкритий лист до Міністра освіти і науки України

 

Міністру освіти і науки України

 Квіту С.М.

 

Шановний Сергію Мироновичу!

 

Вчена рада, науково-педагогічний колектив, співробітники та студентство  Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка шоковані і не менше Вас стурбовані ситуацією, яка склалася навколо нашого навчального закладу та його керівника.

Особливо прикро, що заява міністра не ґрунтується на перевірці достовірності та законності отримання записів, які розповсюджуються у мережі Інтернет. Авторитет центрального органу виконавчої влади використовується для розповсюдження сумнівних матеріалів.

Чому проігноровані неодноразові звернення трудового колективу, Вченої ради про вкрай політизовану та інформаційно-сфабриковану  зухвалу кампанію проти нас? Хіба протягом майже 85-ти років наш університет не зміцнював вищу освіту в Україні та світі? Нашим представникам, які багато  разів намагалися зустрітися з Вами,  було відмовлено.

Науковці університету впевнені, що за цим ганебним цькуванням приховані чиїсь комерційні, кар’єрні інтереси, приводом для реалізації яких стала постать нашого ректора Володимира Онищенка, якого тринадцять років  тому було обрано, а потім вдруге  переобрано на демократичних засадах.

Вчена рада, відповідно до повноважень, встановлених п. 15 ч. 2 ст. 36 Закону України «Про вищу освіту», констатує відсутність підстав для звільнення керівника вищого навчального закладу, встановлених ст. 42 Закону України «Про вищу освіту» і вкотре висловлює ректору університету повну довіру і підтримку.

У разі подальшого приниження честі і гідності та підриву авторитету нашого колективу та дестабілізації освітньої діяльності університету колектив ПолтНТУ буде відстоювати свою позицію всіма законними методами, включаючи мітинги, масові акції, громадські слухання. 

 

ЗНО-2018. Реєстрація
Вступна кампанія 2018
МОН
+20 до ЗНО
запрошуємо взяти участь в олімпіаді
Інституційний репозитарій
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018