Четвер, 12 березня 2015

«Агресор відкрив другий фронт: нардеп Бублик знищує освіту» – таку думку висловив трудовий колектив та студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

12 березня 2015 року науково-педагогічний колектив та студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка висловили протест щодо діяльності народного депутата Ю. Бублика. Який  використовуючи свій депутатський мандат, всупереч нормам моралі, правам і свободам людини, законним інтересам суспільства та нашого колективу,  розгорнув брудну компанію дестабілізації діяльності нашого навчального закладу за допомогою засобів масової інформації та соціальних мереж, звертаючись до відвертої брехні, наклепів і фальсифікацій.

Від імені цього депутата у соціальних мережах постійно розміщуються заклики до мітингів та протестів проти керівництва університету та  нашого колективу. В умовах зовнішньої агресії потрібна зосередженість та консолідація зусиль, а цей нардеп займається деструктивною діяльністю, намагається знищити один з найкращих вищих навчальних закладів Полтавщини, підриває його ділову репутацію. Це безчинство має бути припинено. Студенти повинні навчатися, а викладачі – давати якісні знання, а депутати – приймати закони. Усі мають займатися своєю справою!

Колектив Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка наголошує, що своїми діями народний депутат Ю.Бублик грубо порушує Конституцію України, Закон України « Про вищу освіту» та Закон України «Про статус народного депутата України», порушує наші права, заважає злагодженій роботі трудового колективу.

У разі подальшого приниження честі і гідності та підриву авторитету нашого колективу та дестабілізації освітньої діяльності університету Ю.Бубликом  колектив ПолтНТУ буде відстоювати свою позицію всіма законними методами, включаючи мітинги, масові акції, громадські слухання.

Прес-служба ПолтНТУ