Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
Четвер, 12 березня 2015

«Агресор відкрив другий фронт: нардеп Бублик знищує освіту» – таку думку висловив трудовий колектив та студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка 


12 березня 2015 року науково-педагогічний колектив та студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка висловили протест щодо діяльності народного депутата Ю. Бублика. Який  використовуючи свій депутатський мандат, всупереч нормам моралі, правам і свободам людини, законним інтересам суспільства та нашого колективу,  розгорнув брудну компанію дестабілізації діяльності нашого навчального закладу за допомогою засобів масової інформації та соціальних мереж, звертаючись до відвертої брехні, наклепів і фальсифікацій.

Від імені цього депутата у соціальних мережах постійно розміщуються заклики до мітингів та протестів проти керівництва університету та  нашого колективу. В умовах зовнішньої агресії потрібна зосередженість та консолідація зусиль, а цей нардеп займається деструктивною діяльністю, намагається знищити один з найкращих вищих навчальних закладів Полтавщини, підриває його ділову репутацію. Це безчинство має бути припинено. Студенти повинні навчатися, а викладачі – давати якісні знання, а депутати – приймати закони. Усі мають займатися своєю справою!

Колектив Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка наголошує, що своїми діями народний депутат Ю.Бублик грубо порушує Конституцію України, Закон України « Про вищу освіту» та Закон України «Про статус народного депутата України», порушує наші права, заважає злагодженій роботі трудового колективу.

У разі подальшого приниження честі і гідності та підриву авторитету нашого колективу та дестабілізації освітньої діяльності університету Ю.Бубликом  колектив ПолтНТУ буде відстоювати свою позицію всіма законними методами, включаючи мітинги, масові акції, громадські слухання.

 

  

 

Прес-служба ПолтНТУ

Вступна кампанія 2018
МОН
Інституційний репозитарій
120 річниця з дня народження
Юрія Кондратюка
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2017