Субота, 07 березня 2015

Звернення трудового колективу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

Трудовий колектив Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка обурений з приводу розповсюджених у мережі інтернет сфабрикованих аудіозаписів, які пов’язуються із діяльністю керівництва ПолтНТУ.

Стверджуємо, що це є інформаційна провокація, метою якої є дестабілізація роботи навчального закладу. Це є небезпечним в умовах ворожої агресії та інформаційної війни проти України.

З метою встановлення осіб, які створили та розповсюдили ці сфальсифіковані записи, та притягнення їх до відповідальності направлено звернення до правоохоронних органів.

Це є не перший випадок розповсюдження недостовірної інформації, спрямованої проти трудового колективу університету. З цього приводу ПолтНТУ звернувся із позовами про захист ділової репутації та спростування недостовірної інформації, які знаходяться у судовому провадженні.

З приводу подібних безпідставних звинувачень уже ухвалені рішення суду, що набрали законної сили, про визнання інформації недостовірною.

Як зазначалося нами раніше, в університеті протягом вересня-грудня 2014 року проведені перевірки органами прокуратури, Служби безпеки України, Державної інспекції України з питань праці. За результатами перевірок, проведених у ПолтНТУ, підтверджено відсутність порушень у діяльності університету та його керівництва.

За дорученням трудового колективу ПолтНТУ

Перший проректор Богдан Коробко