Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 09.12.2016 р. № 1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка визначено базовим навчальним закладом з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади (далі – Олімпіада) зі спеціальності «Автомобільні дороги і аеродроми».

Олімпіада відбудеться з 5 по 6 квітня 2017 року

Прибуття та реєстрація учасників Олімпіади  – 4 квітня з 12-00 до 17-00

Відкриття Олімпіади – 5 квітня о 10-00

Виконання конкурсних завдань – 5 квітня з 11-00 до 15-00

Підведення підсумків, нагородження переможців та закриття Олімпіади – 6 квітня о 12-00

Від’їзд учасників Олімпіади – 6 квітня

До участі у II етапі Олімпіади від вищих навчальних закладів, в яких ведеться підготовка фахівців зі спеціальності «Автомобільні дороги і аеродроми», запрошуються переможці І етапу Олімпіади (у кількості трьох осіб 4-6 курсів).

Конкурсні завдання будуть складатися з розв’язання задач з окремих розділів таких дисциплін: – будівельне матеріалознавство;

– проектування автомобільних доріг;

– штучні споруди на дорогах;

− інженерна геодезія;

– технологія будівництва автомобільних доріг;

– експлуатація автомобільних доріг.

Пропозиції щодо умов проведення та формування конкурсних завдань Олімпіади просимо направити (за бажанням) до 1 березня 2017 року.

Запрошуємо викладачів вищих навчальних закладів до участі в роботі Олімпіади.

Просимо до 1 березня 2017 р. надіслати анкети переможців І етапу Олімпіади за формою, встановленою Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади (наказ Міністерства освіти і науки України № 1410 від 13.12.2012 р.).

Студентам обов’язково мати при собі паспорт, копію ідентифікаційного коду, студентський квиток, посвідчення про відрядження.

Про квитки на зворотний проїзд учасники повинні потурбуватися завчасно особисто.

Учасники можуть бути поселені в гуртожитку університету або в готелях міста.
Просимо завчасно повідомити оргкомітет Олімпіади про дату та час прибуття учасників.

За додатковою інформацією та питаннями щодо проведення Олімпіади можна
звертатися на кафедру автомобільних доріг, геодезії, землеустрою та сільських будівель Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка:

050-600-57-57 – Ільченко Володимир Васильович (відповідальний секретар),

050-671-54-33 – Литвиненко Тетяна Петрівна,