Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра

Міністерство освіти і науки України

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка

Кафедра БУДІВЕЛЬНИХ МАШИН і ОБЛАДНАННЯ

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади

зі спеціальності «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання»

 

 

 

Полтава,

26 – 27 квітня 2017 року


Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 09.12.2016 року № 1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка визначено базовим навчальним закладом з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання» (далі – Олімпіада).

Термін проведення ІІ етапу Олімпіади – 26 – 27 квітня 2017 року (26.04 – день заїзду, реєстрація учасників, загальні збори, відкриття олімпіади, виконання конкурсних завдань; 27.04 – оголошення результатів, розгляд апеляцій, нагородження переможців, закриття олімпіади, від’їзд учасників).

Для участі у II етапі Олімпіади від вищих навчальних закладів, в яких ведеться підготовка фахівців зі спеціальності «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання», запрошуються переможці І етапу Олімпіади у кількості до трьох студентів, що навчаються на 4 – 6 курсах.

Завдання будуть містити тестову частину та задачі за окремими розділами таких дисциплін:

– підйомно-транспортні машини;

– машини для земляних та меліоративних робіт;

– дорожні машини;

– машини для виробництва будівельних матеріалів і механізований інструмент.

Для участі в Олімпіаді необхідно до 1 березня 2017 року надіслати на адресу оргкомітету анкети учасників за формою, затвердженою Положенням про Всеукраїнську студентську олімпіаду (бланк анкети додається).

Пропозиції щодо умов проведення Олімпіади та формування конкурсних завдань, участі НПП Вашого ВНЗ у роботі журі та апеляційної комісії Олімпіади просимо надсилати (за бажанням) до 1 березня 2017 року.

Також пропонуємо завчасно повідомити оргкомітет Олімпіади про дату та час прибуття. Студентам обов’язково мати при собі паспорт, копію ідентифікаційного коду, студентський квиток, відрядження.

Про квитки на зворотний проїзд учасники повинні потурбуватися завчасно особисто. За попереднім замовленням учасники будуть поселені в готелях міста.

Заявку на поселення разом з анкетами учасників просимо надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

За додатковою інформацією щодо проведення Олімпіади звертатися на кафедру будівельних машин та обладнання Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., tel.: +38 (066) 728 55 68, +38 (098) 549 41 54 – Орисенко Олександр Вікторович, к.т.н., доц., секретар оргкомітету; +38 (097) 37 87 086, +38 (066) 97 45 175 – Надобко Віталій Борисович, к.т.н., доц., заст. зав. кафедри.

 

Завантажити анкету учасника

 

ЗНО-2018. Реєстрація
Вступна кампанія 2018
МОН
+20 до ЗНО
запрошуємо взяти участь в олімпіаді
Інституційний репозитарій
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018