Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра

Факультет інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем

У ПолтНТУ відбувся круглий стіл «Інформаційні та телекомунікаційні технології»

7 грудня 2016 року в рамках ІХ Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми й перспективи розвитку академічної та університетської науки», відбулося засідання секції «Інформаційні та телекомунікаційні технології».

На засіданні секції «Інформаційні та телекомунікаційні технології» було заслухано та обговорено 17 доповідей за участі 72 науковців та студентів, із них 4 професорів, докторів технічних наук.

Засідання секції відкрила проректор з наукової та інноваційної роботи, доктор технічних наук, професор, О.П. Воскобійник.

Захід проводив модератор доктор технічних наук, професор, О.Л. Ляхов.

У ході конференції відбувся відеозв’язок з Dietmar Wikarski, Professor, Dr. rer. nat., Technical University Brandenburg, University of Applied Sciences. Dietmar Wikarski познайомив учасників конференції з проблемою моделювання порталу вищого навчального закладу Німеччини.

Виступ доцента кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій і систем С.П. Альошина на тему «Адаптация входного вектора как задача нелинейной оптимизации» розкрив актуальні проблеми у галузі комп’ютерних та інформаційних технологій і систем.

Найбільш цікавою студентською доповіддю на тему «Знаходження коренів рівнянь з багатьма змінними за допомогою генетичних алгоритмів» студента А. А. Рафальського під керівництвом доцента кафедри комп'ютерної інженерії, к.е.н. Н.В. Рвачової.

Зацікавила учасників конференції доповідь аспіранта кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій і систем М.А Мельника, керівник д.т.н., професор О.Л. Ляхов, на тему: «Метод стиснення текстових даних на основі словника».

 

Учасники конференції відзначили пріоритетність та необхідність подальшого дослідження  та впровадження наукових результатів у практику діяльності кафедри та університету.

За матеріалами кафедри комп’ютерних

та інформаційних технологій і систем

Сторінка 1 із 14
Інституційний репозитарій
120 річниця з дня народження
Юрія Кондратюка
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2017