Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
Середа, 07 березня 2018

Профорієнтаційна робота кафедри українознавства, культури та документознавства

У лютому 2018 року викладачами кафедри українознавства, культури та документознавства проведено профорієнтаційну роботу в загальноосвітніх школах Полтави та Полтавської області.

Випускникам було надано інформацію про умови вступу до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, про факультети та спеціальності навчального закладу.

2 лютого 2018 р. доцент кафедри Л.І. Дерев’янко провела профорієнтаційну роботу із випускниками Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст. (Чутівський район). Учням було надано інформацію про умови вступу до ПолтНТУ, про факультети та спеціальності навчального закладу, про перелік сертифікатів ЗНО для вступу до університету. Випускники були також ознайомлені зі спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», їм було роздано інформаційно-агітаційні листівки про спеціальність.

 

5 лютого 2018 р. доцент кафедри О.В.Тєвікова відвідала Новосанжарський НВК (смт Нові Санжари) та надала випускникам інформацію про особливості вступу до ПолтНТУ, про переваги навчання в університеті, про факультети та спеціальності. Учням було роздано інформаційно-агітаційні листівки про спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

 

8 лютого 2018 р. доцент кафедри Т.К. Ісаєнко провела профорієнтаційну бесіду з випускниками Декабристівського НВК (Миргородський район) та ознайомила учнів із перевагами професії документознавця. Також було надано детальну інформацію про структурні підрозділи та спеціальності ПолтНТУ, умови вступу й перспективи майбутнього працевлаштування.

 

9-11 лютого 2018 р. під час проведення на базі ПолтНТУ ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України доцентами кафедри О.В. Тєвіковою та А.В. Лисенко було роздано інформаційно-агітаційні листівки про спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» учасникам МАН гуманітарного спрямування.

За матеріалами кафедри українознавства,

культури та документознавства

ЗНО-2018. Реєстрація
Вступна кампанія 2018
МОН
+20 до ЗНО
запрошуємо взяти участь в олімпіаді
Інституційний репозитарій
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018