Вівторок, 26 грудня 2017

У ПолтНТУ представники компанії Sistemair та MitsubishiHeavi провели відкриту лекцію для студентів та викладачів факультету нафти і газу та природокористування

Вже стало доброю традицією на кафедрі теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики (зав. кафедрою к.т.н., проф. Ю.С.Голік ) проводити  зустрічі студентів, аспірантів та викладачів кафедри зі спеціалістами провідних вітчизняних та закордонних фірм-виробників сучасних інженерних систем життєзабезпечення.

В рамках такої співпраці наприкінці осіннього семестру 2017 року в аудиторії 214-Л Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка доцентом кафедри ТГВ та ТЕ Гузиком Д.В. була організована та проведена відкрита мультимедійна лекція разом з представниками компанії  SISTEMAIR (Швеція) та MITSUBISHI HЕAVI (Японія) на тему «Сучасні енергоефективні системи життєзабезпечення» для студентів спеціальностей  “Теплоенергетика”.

Перед студентами та співробітниками кафедри виступили відповідно представники шведської та японської компанії в Україні: Сорокіна Наталія Станіславівна та Стратій Юрій Олександрович.

Студенти та викладачі на лекції під час виступу керівника відділу продажу компанії SYSTEMAIR (Швеція) Сорокіної Н. С.

На лекції були продемонстровані зразки комплектуючих та обладнання систем вентиляції громадських та житлових будівель фірми SYSTEMAIR з функцією утилізації теплоти повітря, що видаляється.

Студенти спеціальності  “Теплоенергетика” на лекції в ауд. 214-Л

під час виступу керуючого з розвитку фірми MITSUBISHIHЕAVI(Японія) Стратія Ю.О.

Студентам була представлена програма для підбору та гідравлічного розрахунку зональних систем холодопостачання мульті-спліт систем кондиціювання повітря фірми MITSUBISHI HЕAVI.

Крім того ознайомившись з лабораторією кафедри рамках вище зазначеної співпраці керівництво компанії SISTEMAIR (Швеція) пообіцяли передати в лабораторію кафедри ТГВ та ТУ у безкоштовне використання студентам та аспірантам сучасне вентиляційне обладнання з метою влаштування стенду для проведення лабораторних та науково-дослідницьких робіт.

За матеріалами кафедри

теплогазопостачання, вентиляції