Субота, 23 грудня 2017

На кафедрі залізобетонних і кам’яних конструкцій та опору матеріалів відбувся перший етап Всеукраїнської олімпіади з опору матеріалів

7 грудня 2017 року в аудиторії 101 Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка було проведено перший етап Всеукраїнської олімпіади з опору матеріалів.

У ньому взяли участь студенти другого та третього курсів факультетів будівельного, електромеханічного, нафти і газу та природокористування.

Знання студентів оцінювало журі у складі к.т.н., доцентів Кириченка Володимира Анатолійовича, Гасенка Антона Васильовича та Фенка Олексія Георгійовича.

Студенти напружено працювали над конкурсними задачами, їм довелося проявити всі свої здібності та знання з опору матеріалів.

За результатами роботи перемогу здобули студенти третього курсу будівельного факультету: третє місце зайняв Крутибіч Олександр, друге місце отримав Турченко Дмитро, перше місце Циганок Олександра.

Переможців привітали та вручили грамоти завідувач кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій та опору матеріалів д.т.н., проф. Павліков Андрій Миколайович та доценти кафедри Гасенко Антон Васильович і Носач Олександр Борисович. Бажаємо переможцям подальших успіхів у навчанні!

За матеріалами кафедри залізобетонних і

кам’яних конструкцій та опору матеріалів