Середа, 11 жовтня 2017

У ПолтНТУ відбулася зустріч студентів із представниками Німеччини

4 жовтня 2017 року в Українсько-Німецькому Центрі відбулася зустріч студентів гуманітарного факультету з представниками Німеччини Гюнтером Штоллем та Уве Шрагом. Захід був присвячений національному святу – Дню об’єднання Німеччини, що традиційно відзначається 3 жовтня, починаючи з 1990 року.

Керівник мовного центру, доцент кафедри іноземної філології та перекладу Дмитренко Олена Володимирівна у вступній промові нагадала про історичні події, що передували доленосному об’єднанню двох країн – ФРН та НДР: геополітичний поділ держави після Другої світової війни, подальше існування та розвиток у двох протилежних таборах, падіння Берлінської стіни 9 листопада 1989 року під гаслом демонстрантів «Wir Sind ein Volk», і, зрештою, підписання історичних документів про об’єднання країни.

Для студентів-філологів це був перший досвід спілкування з носіями мови, який так необхідний для їхньої майбутньої професії перекладача.

На думку гостей, створення мовного центру на базі ПолтНТУ має велике значення, оскільки сприяє популяризації німецької мови в Україні, дає можливість студентам та всім бажаючим познайомитися з історією, культурою, звичаями, науковими та технічними досягненнями сучасної ФРН, що наближує кордони між нашими державами.

За матеріалами кафедри

іноземної філології та перекладу