Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
Вівторок, 12 вересня 2017

Викладачі кафедри українознавства, культури та документознавства

пройшли стажування за кордоном

У сучасних умовах розвитку вищої освіти в Україні набуває актуальності підвищення фахової майстерності й кваліфікації науково-педагогічних працівників, у тому числі вивчення досвіду освіти передових європейських країн. Крім того, новим «Порядком присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 року № 656, передбачено стажування у ВНЗ країни, яка входить до ЄС або участь у роботі наукової конференції, проведеної у країні, що входить до ЄС.

На виконання цих завдань з 15 по 20 травня 2017 року Ірина Денисовець – кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри українознавства, культури та документознавства взяла участь у стажуванні в європейських університетах «Інновації у вищій освіті: світові тенденції та регіональний досвід». За результатами стажування отримала іменний сертифікат (112 годин).

У зазначений період відвідала Технічний університет у м. Кошице (Словаччина), Мішкольський університет (Угорщина), Віденський університет (Австрія).

З 12 по 23 червня 2017 року Людмила Дерев’янко – кандидат філологічних наук, доцент кафедри українознавства, культури та документознавства взяла участь у стажуванні «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyzsza Szkola Biznesu – National-Louis-University», яке проходило в місті Новий Сонч (Польща).

Програма стажування включала ознайомлення з особливостями навчального процесу закладу освіти, де відбувалося стажування, роботу зі зразками навчально-методичного забезпечення, ознайомлення з практикою отримання студентами подвійних дипломів. Змістове наповнення занять у наукових майстернях було цікавим і різноманітним. У стажуванні взяли участь понад 50 науковців з вищих навчальних закладів різних міст України: Білої Церкви, Вінниці, Дрогобича, Запоріжжя, Києва, Львова, Миколаєва, Одеси, Ужгорода, Харкова, Чернівців. На базі університету 22-23 червня відбулася науково-практична конференція «Пріоритети наукових досліджень – 2017: теоретична та практична цінність».

Людмила Дерев’янко взяла участь у роботі конференції, зокрема у секції «Перспективні напрями досліджень у гуманітарних науках (педагогіка, історія, філософія, культурологія та релігієзнавство, філологія)» з доповіддю на тему «Семантико-синтаксична кореляція темпоративів із семантикою приблизного часу». Після закінчення стажування всім його учасникам було вручено іменні сертифікати про участь у роботі Міжнародної конференції та про стажування (108 годин).

 За матеріалами

кафедри українознавства,

культури та документознавства

ЗНО-2018. Реєстрація
Вступна кампанія 2018
МОН
+20 до ЗНО
запрошуємо взяти участь в олімпіаді
Інституційний репозитарій
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018