Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
Вівторок, 13 березня 2018

Відкрий світ разом з ПолтНТУ

 

Cьогодні випускники шкіл, тисячі юнаків та дівчат стоять на порозі відповідального вибору свого майбутнього. Сучасна молодь поряд із якісними знаннями хоче здобути унікальний досвід провідних університетів і відкрити для себе світ. Лишень уявіть собі… мати можливість навчатися в одному з найстаріших університетів Лондона поруч із красою Біг-Бена, Вестмінстера та Букінгемського палацу або пізнати колорит китайської культури в Пекіні й підкорити одне із семи чудес світу – Велику китайську стіну, або навчатися у столиці імператорів - колисці цивілізації Стамбулі… Саме такі можливості надає своїм студентам провідний виш Полтавщини – Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка!

 

Поєднуючи 200-річні освітні традиції та сучасні інтернаціональні програми, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка відкриває світ для своїх студентів. Університет пропонує англомовні програми спільної підготовки бакалаврів і магістрів з університетами-партнерами Великобританії, Німеччини й Польщі. ПолтНТУ - єдиний університет України, який дає змогу студентам отримати два дипломи: Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка (Полтава, Україна) та Університету Гринвіча (Лондон, Великобританія). У цілому ж у ПолтНТУ підготовка здійснюється за 42 спеціальностями й спеціалізаціями в навчально-наукових інститутах фінансів, економіки та менеджменту; нафти і газу; інформаційних технологій та механотроніки, а також на архітектурному, будівельному й гуманітарному факультетах. Повний перелік спеціальностей і документів, необхідних для вступу до ПолтНТУ, Ви можете знайти на сайті університету pntu.edu.ua.

Щороку студенти ПолтНТУ проходять навчання, короткотермінове стажування та практику в університетах-партнерах в Китаї, Великобританії, США, Німеччині, Бельгії, Туреччині, Польщі, Азербайджані й інших країнах світу. Студенти університету мають змогу вивчати іноземні мови на базі Американського, Британського, Німецького та Польського міжнародних центрів ПолтНТУ, де проходить інтерактивне спілкування з носіями мови.

 

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка створені умови для здобуття фахових знань, усебічного розвитку й отримання якісної освіти світового рівня! Запрошуємо Вас на навчання до провідного вишу Полтавщини – Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка!

ІАЦ ПолтНТУ

445 переглядів
ЗНО-2018. Реєстрація
Вступна кампанія 2018
МОН
+20 до ЗНО
запрошуємо взяти участь в олімпіаді
Інституційний репозитарій
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018