Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
Середа, 20 грудня 2017

Студентки ПолтНТУ вибороли призові місця на щорічному конкурсі краси «Красуня Полтави – 2017»

16 грудня в Полтавському обласному музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя відбувся 29-й щорічний міський конкурс краси «Красуня Полтави – 2017».

 

Цьогоріч конкурс проходив під девізом «Жінка і мистецтво». 14 красунь боролися за звання найкращої. Долучилися до міського конкурсу і студентки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, а саме, студентки навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Анастасія Черник, Дар’я Романько та Олена Бойко, адже саме представниці технічного вишу завжди вважаються фаворитками на подібного роду заходах.

 

Конкурсна програма складалася із шести етапів. Конкурсантки постали у різноманітних образах – у білосніжних сукнях та босоніж, потім була черга виходу у чорних сукнях, закритих купальниках, а насамкінець красуні постали перед глядачами та журі конкурсу у вечірніх сукнях від спонсорів проекту.

 

Приємною несподіванкою цьогорічного конкурсу стала більша кількість призових номінацій: одразу шість віце-красунь, серед яких і представниці ПолтНТУ. Окрім боротьби за головну корону, конкурсантки змагалися за титули в різних номінаціях.

Тож за підсумками конкурсних епізодів звання «Міс шовкова коса» присудили Анастасії Черник, звання «Міс сучасність» та «Віце-красуня» отримала Олена Бойко, перемогу в номінації «Міс шляхетність» та титул «Віце-красуня» здобула Дар’я Романько.

 

Бажаємо не зупинятися на досягнутому результаті, брати і надалі участь в подібних заходах, прагнути розвиватися і пізнавати все більше і з кожним разом дивувати усіх глядачів та журі своєю красою, талантами, здібностями та можливостями.

760 переглядів
Вступна кампанія 2018
МОН
Інституційний репозитарій
120 річниця з дня народження
Юрія Кондратюка
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018