Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
Середа, 20 грудня 2017

 

Студенти ПолтНТУ пройшли стажування у Азербайджані

Студенти Полтавського національного технічного університету пройшли стажування в Азербайджанському державному університеті нафти і промисловості.

 

У рамках договору про співпрацю, підписаного між двома вузами – Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та Азербайджанським державним університетом нафти і промисловості  протягом тижня студенти проодили виробничу практику, під час якої працювали на різних відділах, кафедрах, лабораторіях університету і стежили за навчальним процесом.

 

 

Так, 15 грудня, ректор Азербайджанського державного університету нафти і промисловості (АДУНП), професор Мустафа Бабанли зустрівся зі студентами Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка (Україна). У зустрічі взяли участь проректор з міжнародних зв'язків, доцент Рафік Джамалов і декан по роботі з іноземними студентами, кандидат технічних наук Яшар Гасанов.

 

Висловивши задоволення з приводу привітання студентів Полтавського національного технічного університету в АГУНП, ректор, проф. М. Бабанли надав студентам інформацію про навчальний процес вузу, правила проведення іспитів, зв'язках із зарубіжними університетами, іноземних студентах, Азербайджансько-французькому університеті (UFAZ), спеціальності, які викладаються англійською мовою, вступі до магістратури та докторантури, Центрі стартапів і інновацій «eazi START ». Ректор Мустафа Бабанли зазначив, що зробить все від нього залежне для подальшого розвитку зв'язків з Полтавським національним технічним університетом.

 

 

На завершення п’ятьом студентам Полтавського національного технічного університету було вручено сертифікати про проходження стажування в АГУНП.

ІАЦ ПолтНТУ

 

 

499 переглядів
Вступна кампанія 2018
МОН
Інституційний репозитарій
120 річниця з дня народження
Юрія Кондратюка
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018