Середа, 20 грудня 2017

Студентка ПолтНТУ стала членом студентської ради при Міністерстві інформаційної політики України

Студенти зі всієї України долучились до новоствореної студентської ради при Міністерстві інформаційної політики України, одним із членів Студради МІП стала і студентка ПолтНТУ Ренилта Дарсанія.

Близько п’ятдесяти студентів зі всіх куточків України завітали до Міністерства інформаційної політики України, серед них була і єдина представниця Полтавської області, студентка Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Ренилта Дарсанія. Так, у рамках зустрічі, представники студентства створили Всеукраїнську студентську раду при Міністерстві інформаційної політики, до якої долучились представники державних вишів країни.

Привітали представників Студради МІП Державний секретар МІП Артем Біденко та координатор Студради від МІП Марина Соботюк, які побажали успіхів у реалізації проектів та ініціатив.

Крім того, в рамках зустрічі відбулася Всеукраїнська конференція «Участь Студради МІП в освітніх проектах з питань інформаційної безпеки».

Серед спікерів були:  Дмитро Золотухін, заступник Міністра інформаційної політики України, перший український спікер міжнародної конференції з конкурентної розвідки, організованої німецьким Institute for Competitive Intelligence; Акім Галімов, автор проекту «Україна. Повернення своєї історії», журналіст; Олена Добржанська, директор Центру комунікацій КНУ імені Тараса Шевченка, кандидат політичних наук; Ганна Крисюк, генеральний директор «Книги рекордів України», радник президента СКУМО, власник журналу «БізнесWOMAN»; Кирило Бескоровайний, співзасновник і головний редактор науково-популярного журналу «Куншт», студент.

Рада надає рекомендації та проводить консультації з питань формування інформаційної політики України, забезпечення незалежного інформаційного простору України та створення позитивних інформаційних приводів до знакових дат тощо.