В. Сосюра
Вівторок, 05 грудня 2017

Спортивні здобутки студентів ПолтНТУ

Студенти ПолтНТУ продовжують здобувати нові перемоги на спортивній арені.

25 листопада 2017 року в місті Варшава (Польща) проходили змагання Кубку світу «World Cup» з куодокіокушин карате. Студент Полтавського національного технічного університету  імені Юрія Кондратюка Барабаш Романа (гр. 302 НГ) дуже вдало виступив та став переможцем змагань виборовши почесне 1-ше місце.

27-28 листопада 2017 року в Спортивної залі ПолтНТУ проходили змагання «Спартакіади  мешканців студентських гуртожитків» з волейболу. У результаті запеклої боротьби 1-ше місце виборола команда гуртожитку №4, 2-е місце посіла команда гуртожитку №3, 3-е місце – команда гуртожитку №5, 4-е місце – команда гуртожитку №1, 5-е місце – команда гуртожитку №2.28-29 листопада 2017 року в Спортивному комплексі УМСА, проходили змагання VI Спортивних ігор  Полтавщини з вільної боротьби. Збірна команда Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка виборола 3-е загальнокомандне місце. До складу команди увійшли: Кішінець Артем  (гр. 402 ГЗ) – 3 місце категорія до 65 кг, Олефір Дмитро (гр. 401 ЕО) – 1 місце категорія до 74 кг,  Расулов Руслан (гр. 201 ГЗ) – 2 місце категорія до 125 кг, Гайдук Роман (гр. 101 БЗ) – 4 місце категорія до 61 кг, Ковнір В’ячеслав (гр. 101 БЗ) – 3 місце категорія до 97 кг, Парака Сергій (гр. 401 А) –  3 місце категорія до 125 кг, Арсенян Давид  (гр. 202 НГ) – 5 місце категорія до 86 кг. Тренери команди: МСУ Бондал І.І. та КМСУ Кішінець Артем  (гр. 402 ГЗ).