Субота, 25 листопада 2017

ПолтНТУ приєднався до вшанування пам’яті жертв Голодоморів

На Полтавщині до вшанування пам’яті жертв Голодоморів відбулась хресна скорботна хода.

В Україні, традиційно в останню суботу листопада відбувається загальнодержавне вшанування пам’яті жертв Голодоморів. Сотні тисяч українців у різних куточках світу щорічно відвідують поминальні богослужіння та долучаються до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті».

У Полтаві пройшла скорботна хода від Театральної площі до Свято-Успенського собору, яка була приурочена жертвам Геноциду в Україні 1932-1933 рр.

На початку заходу було проведено панахиду за загиблими в роки голодоморів та загальнонаціональну хвилину мовчання, до якої долучились як жителі Полтави, так і молодь міста, серед яких студенти та науково-педагогічні співробітники Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Загальнонаціональна акція «Запали свічку» проходила на площі Свято-Успенського собору. Тисячі небайдужих полтавців запалили свічки пам’яті та скорботи за загиблими жертвами голодоморів.

Анатолій Василенко