Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
П'ятниця, 24 листопада 2017

Візит представників Азербайджанського архітектурно-будівельного університету до ПолтНТУ

21-22 листопада відбувся робочий візит делегації Азербайджанського архітектурно-будівельного університету ПолтНТУ.

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка продовжує активно співпрацювати з вищими навчальними закладами Азербайджану. Співробітництво з Азербайджанським архітектурно-будівельним університетом започатковане делегацією ПолтНТУ на освітній виставці у місті Баку (Азербайджан)в жовтні 2017 року.

21-22 листопада ПолтНТУ із робочим візитом відвідала делегація Азербайджанського архітектурно-будівельного університету у складі першого проректора – проректора з навчальної роботи Акіфа Гасімова та доцента кафедри технологічних машин та обладнання Рашида Бархалова.

В межах робочого візиту відбулася робоча зустріч ректора ПолтНТУ, професора Володимира Онищенка та делегації Азербайджанського архітектурно-будівельного університету, під час якої обговорили спільні проекти та напрями співпраці на 2018 рік. Під час зустрічі представники Азербайджанського архітектурно-будівельного університету наголосили на важливості співпраці з ПолтНТУ та вивченні досвіду України.

На розширеному засіданні вчених рад будівельного факультету та навчально-наукового інституту інформаційних технологій та механотроніки відбулося урочисте підписання угоди про міжнародне співробітництво Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка та Азербайджанського архітектурно-будівельного університету.

В межах візиту делегація Азербайджанського архітектурно-будівельного університету ознайомилася з університетом та лабораторною базою, відвідала народний музей університету, центр сучасного мистецтва та виставкову залу наукових досягнень ПолтНТУ.

Також відбулася зустріч делегації Азербайджанського архітектурно-будівельного університету із представниками кафедр будівельного факультету та навчально-наукового інституту інформаційних технологій та механотроніки, під час якої обговорили спільні напрями наукової роботи вишів.

Під час робочого візиту представники Азербайджанського архітектурно-будівельного університету зустрілися зі студентами університету, серед яких й іноземні студенти ПолтНТУ із Азербайджану. Під час зустрічі студенти активно обговорили досвід навчання в Азербайджані та Україні.

Розвиток співпраці з вищими навчальними закладами Азербайджану дозволяє підвищувати якість освіти та зміцнювати міжнародне науково-технічне співробітництво України та Азербайджану.

Світлана Сівіцька,
проректор з науково-педагогічної, соціальної
роботи та міжнародного співробітництва

1021 переглядів
ЗНО-2018. Реєстрація
Вступна кампанія 2018
МОН
+20 до ЗНО
запрошуємо взяти участь в олімпіаді
Інституційний репозитарій
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018