П'ятниця, 24 листопада 2017

Візит представників Азербайджанського архітектурно-будівельного університету до ПолтНТУ

21-22 листопада відбувся робочий візит делегації Азербайджанського архітектурно-будівельного університету ПолтНТУ.

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка продовжує активно співпрацювати з вищими навчальними закладами Азербайджану. Співробітництво з Азербайджанським архітектурно-будівельним університетом започатковане делегацією ПолтНТУ на освітній виставці у місті Баку (Азербайджан)в жовтні 2017 року.

21-22 листопада ПолтНТУ із робочим візитом відвідала делегація Азербайджанського архітектурно-будівельного університету у складі першого проректора – проректора з навчальної роботи Акіфа Гасімова та доцента кафедри технологічних машин та обладнання Рашида Бархалова.

В межах робочого візиту відбулася робоча зустріч ректора ПолтНТУ, професора Володимира Онищенка та делегації Азербайджанського архітектурно-будівельного університету, під час якої обговорили спільні проекти та напрями співпраці на 2018 рік. Під час зустрічі представники Азербайджанського архітектурно-будівельного університету наголосили на важливості співпраці з ПолтНТУ та вивченні досвіду України.

На розширеному засіданні вчених рад будівельного факультету та навчально-наукового інституту інформаційних технологій та механотроніки відбулося урочисте підписання угоди про міжнародне співробітництво Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка та Азербайджанського архітектурно-будівельного університету.

В межах візиту делегація Азербайджанського архітектурно-будівельного університету ознайомилася з університетом та лабораторною базою, відвідала народний музей університету, центр сучасного мистецтва та виставкову залу наукових досягнень ПолтНТУ.

Також відбулася зустріч делегації Азербайджанського архітектурно-будівельного університету із представниками кафедр будівельного факультету та навчально-наукового інституту інформаційних технологій та механотроніки, під час якої обговорили спільні напрями наукової роботи вишів.

Під час робочого візиту представники Азербайджанського архітектурно-будівельного університету зустрілися зі студентами університету, серед яких й іноземні студенти ПолтНТУ із Азербайджану. Під час зустрічі студенти активно обговорили досвід навчання в Азербайджані та Україні.

Розвиток співпраці з вищими навчальними закладами Азербайджану дозволяє підвищувати якість освіти та зміцнювати міжнародне науково-технічне співробітництво України та Азербайджану.

Світлана Сівіцька,
проректор з науково-педагогічної, соціальної