Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
П'ятниця, 17 листопада 2017

Делегація ПолтНТУ взяла участь у Дні науки Вроцлавської політехніки

15 листопада 2017 року делегація ПолтНТУ відвідала Вроцлавську політехніку в рамках відзначення Дня науки Вроцлавської політехніки.

Делегація ПолтНТУ у складі проректора з науково-педагогічної, соціальної роботи та міжнародного співробітництва Світлани Сівіцької, заступника директора навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Олега Максименка разом із головою канцелярії Прем’єр-Міністра Республіки Польща, представниками міської влади, ректорами університетів вшанували пам'ять та поклала квіти Пам'ятнику пам’яті Львівських професорів у Вроцлаві.

В раках відзначення Дня науки делегація університету також узяла участь у відкритті нових імен професорів навчального закладу на Алеї професорів Вроцлавської політехніки.

Представники ПолтНТУ взяли участь в урочистому засіданні Сенату Вроцлавської політехніки з нагоди Дня науки. Делегація університету передала привітання ректору Вроцлавської політехніки Cezary Madryas від імені ректора ПолтНТУ, професора Володимира Онищенка, який започаткував співробітництво із цим провідним навчальним закладом Польщі.

Делегація ПолтНТУ зустрілася з проректором з міжнародної співпраці Andrzej Trochimczuk та директором міжнародного відділу Andrzej Moczko. Під час зустрічі було визначено основн спільні проекти між навчальними закладами на 2018 рік.

Також відбулася робоча зустріч із представником факультету менеджменту Вроцлавської політехніки Mariusz Mazurkiewicz, на якій обговорили реалізацію наукових проектів спільно з навчально-науковим інститутом фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ.

Співробітництво з провідними університетами Польщі надає можливість реалізовувати спільні наукові проекти забезпечуючи входження нашої держави в Європейський дослідницький простір

Світлана Сівіцька,
проректор з науково-педагогічної, соціальної
роботи та міжнародного співробітництва 

1051 переглядів
ЗНО-2018. Реєстрація
Вступна кампанія 2018
МОН
+20 до ЗНО
запрошуємо взяти участь в олімпіаді
Інституційний репозитарій
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018