Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
Четвер, 16 листопада 2017

Студент року ПолтНТУ – 2017

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка феєрично відзначили Міжнародний день студента загальноуніверситетським конкурсом «Студент року ПолтНТУ – 2017».   


Розпочався захід із хвилини мовчання за загиблими у зоні проведення АТО військовими та покладанням квітів до меморіалу пам’яті випускникам ПолтНТУ та Меморіальної дошки випускнику університету, який героїчно загинув, захищаючи нашу державу Дмитру Коряку.

Тематикою цьогорічного конкурсу «Студент року ПолтНТУ – 2017» – це одноразовий спецвипуск журналу «Форбс ПолтНТУ», де були зібрані найцікавіші факти про наших учасників.

З неабиякою цікавістю студентство спостерігало за дійством, яке відбувалось на сцені великої актової зали. Переповнений зал глядачів, шалена підтримка та бурхливі овації не стихали жодної хвилини, адже сьогодні вирішувалось головне питання цього дня, хто саме одержить звання Студента року ПолтНТУ – 2017.   

Серед цьогорічних конкурсантів – студенти різних факультетів ПолтНТУ: студент факультету нафти, газу та природокористування Литвяк Олексій, студенти Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та механотроніки Омелян Максим та Головко Анатолій, студенти Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Крутько Наталія та Марусіч Микита,студент архітектурного факультету Башмаков Євгеній,студентка гуманітарного факультету Заволока Марина та студентка будівельного факультету Норка Анастасія.   

Оцінювало конкурсантів авторитетне журі у складі ректора ПолтНТУ, професора Володимира Онищенка, представника посольства США в Україні Віри Терновської, голови Шевченківської у місті Полтава районної ради Дмитра Задворкіна, директора Центру культури та студентської творчості Генадія Рагуліна, голови профспілкового комітету студентів та аспірантів ПолтНТУ Олександра Дроботі, президента студентського парламенту ПолтНТУ Марини Корнієнко, переможниці загально університетського конкурсу «Студент року ПолтНТУ – 2016» Діани Тітенко, почесного гостя та випускника ПолтНТУ 1993 року Максима Рубеля та спонсора Strong Gym у лиці Альони Терновець.     

У ході боротьби конкурсанти мали змогу вразити усіх присутніх своєю красою та креативністю, продемонструвавши всю свою майстерність, таланти та здібності під час дефіле та у конкурсних епізодах: «Візитка», «Інтелектуальний конкурс» та «Талант».   

Протягом всього заходу, своїми номерами присутніх вітали: переможниця загальноуніверситетського конкурсу «Студент року – 2016» Тітенко Діана з піснею «Ми – українці»; студенти Полтавського коледжу нафти та газу, стріт ворк-аут «Impossible»; команда КВН «Збірна технічного»; Передерій Ярослав та Черник Анастасія з вальсом  та Миргородець Дмитро з піснею «Танцы на стеклах».

Особливим дарунком від адміністрації університету з нагоди Міжнародного дня студентів став виступ людини, яка творить неймовірний інструментальний рок – POCHEP BEAT.     

Перед оголошенням результатів ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко привітав усіх студентів із Міжнародним днем студента. Висловив слова вдячності учасникам, організаторам та вболівальникам, які надзвичайно активно підтримували конкурсантів конкурсу «Студент року ПолтНТУ – 2017». Ректор акцентував, що студенти ПолтНТУ – найактивніші та досягають успіхів в усьому!  

Також, для всіх студентів ПолтНТУ з вітальним словом та вітальним номером виступив Максим Рубель, випускник ПолтНТУ 1993 року.   

Після тривалого обговорення, журі конкурсу оголосило результати конкурсу. Перемогу у номінації «Співоча душа» отримав студент Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та механотроніки Головко Анатолій, звання «Танцюрист від Бога» здобула студентка будівельного факультету Норка Анастасія, перемогу у номінації «Декламатор» присвоїли студенту Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та механотроніки Омеляну Максиму, звання «Неперевершений інтелект» отримав студент факультету нафти, газу та природокористування Литвяк Олексій,у номінації «Винахідливість» перемогла студентка Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Крутько Наталія,звання «Прихований талант» здобув студент Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Микита Марусіч, звання «Відкриття  року» здобула студентка гуманітарного факультету Заволока Марина, звання «Патріот України» журі присвоїло студенту архітектурного факультету Башмакову Євгенію. Крім того, перемогу в номінації «Глядацькі симпатії» здобула студентка будівельного факультету Норка Анастасія. Абсолютну ж перемогу у конкурсі «Студент року ПолтНТУ – 2017» виборов студент архітектурного факультету Башмаков Євгеній.   

Тож вітаємо всіх студентів та бажаємо їм подальших успіхів.

Ілона Прокопенко

ІАЦ ПолтНТУ

1428 переглядів
ЗНО-2018. Реєстрація
Вступна кампанія 2018
МОН
+20 до ЗНО
запрошуємо взяти участь в олімпіаді
Інституційний репозитарій
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018