Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
Неділя, 12 листопада 2017

Делегація ПолтНТУ взяла участь у Міжнародній науковій конференції в Ашхабаді

9-10 листопада 2017 року делегація університету презентувала ПолтНТУ на Міжнародній конференції «Освіта та спорт в епоху могутності і щастя» в Туркменістані.


9 листопада в залі засідань Торгово-промислової палати Туркменістану відбулося пленарне засідання Міжнародної конференції «Освіта та спорт в епоху могутності і щастя». Під час роботи пленарного засідання Міністр освіти Туркменістану Пурли Агамирадов акцентував, що конференція присвячена вивченню підходів до розвитку співпраці за такими пріоритетними напрямами державної політики, як освіта та спорт, а також наголосив, що участь у конференції беруть понад 250 представників університетів із 26 країн світу, ЮНЕСКО та Європейського Союзу. 

Представники делегації ПолтНТУ представили свої доповіді на секції «Підготовка висококваліфікованих фахівців, безперервне підвищення їх кваліфікації – найголовніші умови удосконалення системи освіти і спорту», яка проходила у Туркменському державному інституті економіки і управління.

Перший проректор – проректор з науково-педагогічної роботи Богдан Коробко розповів про ефективне співробітництво вищих навчальних закладів, промислових підприємств та органів державної влади, як основу забезпечення якості освіти. Проректор з науково-педагогічної, соціальної роботи та міжнародного співробітництва Світлана Сівіцька презентувала досвід ПолтНТУ в інтернаціоналізації освітніх програм. Директор Полтавського коледжу нафти і газу Любов Шумська розповіла про реалізацію системи багатоступеневої вищої освіти. Доцент кафедри видобування нафти і газу Максим Харченко розповів про інформаційне моделювання технологічних та фізико-технологічних процесів в освітньому процесі навчання студентів інженерних спеціальностей. 

Доповіді представників ПолтНТУ викликали жвавий інтерес та обговорення учасників секції, що дозволило встановити нові міжнародні контакти та обмінятися досвідом із представниками Туркменістану, США, Пакистану, Малайзії, Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Молдови та інших країн.

10 листопада на урочистому закритті роботи Міжнародної виставки та конференції «Освіта та спорт в епоху могутності і щастя» модератори секцій відмітили активну участь делегації ПолтНТУ у роботі конференції.

Презентація університету на Міжнародних наукових конференціях дозволяє розвивати систему наукових досліджень університету та підвищувати якість освітньої діяльності!

Світлана Сівіцька,
проректор з науково-педагогічної, соціальної роботи
та міжнародного співробітництва ПолтНТУ

 

 

875 переглядів
ЗНО-2018. Реєстрація
Вступна кампанія 2018
МОН
+20 до ЗНО
запрошуємо взяти участь в олімпіаді
Інституційний репозитарій
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018