Неділя, 12 листопада 2017

Делегація ПолтНТУ зустрілася з представниками Міжнародного університету нафти і газу (Туркменістан)

10 листопада 2017 року відбулася робоча зустріч делегації ПолтНТУ та Міжнародного університету нафти і газу (Туркменістан).

Під час візиту до Ашхабаду (Туркменістан) делегація ПолтНТУ зустрілася з проректором із наукової роботи Міжнародного університету нафти і газу Овезовим Мухаммадом Рахімом та директором ІТ центру Міжнародного університету нафти і газу Раджепом Махмудовим.

Співробітництво з Міжнародним університетом нафти і газу було започатковане ректором ПолтНТУ, професором Володимиром Онищенко під час попереднього офіційного візиту до Туркменістану та сьогодні набуває нового розвитку.

Під час зустрічі сторони висловили зацікавленість у розвитку співробітництва та обговорили напрями співробітництва між ПолтНТУ та Міжнародного університету нафти і газу, які стануть основою угоди між університетами.

Співпраця ПолтНТУ з Міжнародним університетом нафти і газу забезпечує реалізацію українсько-туркменського співробітництва та надає нові можливості підвищення кваліфікації та обміну досвідом для науково-педагогічних працівників та студентів університету!

Світлана Сівіцька,
проректор з науково-педагогічної, соціальної роботи
та міжнародного співробітництва ПолтНТУ