Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
Неділя, 12 листопада 2017

ПолтНТУ презентував Україну на міжнародній освітній виставці в Туркменістані

9-10 листопада 2017 року делегація ПолтНТУ презентувала Україну на Міжнародній виставці «Освіта та спорт в епоху могутності і щастя» в Туркменістані, яка відбулася під егідою Президента Туркменістану Гурбангули Бердимухамедова.


Делегація ПолтНТУ у складі першого проректора – проректора з науково-педагогічної роботи Богдана Коробко, проректора з науково-педагогічної, соціальної роботи та міжнародного співробітництва Світлани Сівіцької, директора Полтавського коледжу нафти і газу Любов Шумської, доцента кафедри видобування нафти і газу Максима Харченка взяла участь у Міжнародній виставці «Освіта та спорт в епоху могутності і щастя», яка відбулася в Ашхабаді (Туркменістан).

Виставка відбулася під егідою Президента Туркменістану Гурбангули Бердимухамедова, а організаторами виставки виступили Міністерство освіти Туркменістану, Державний комітет Туркменістану по спорту і Торгово-промислова палата Туркменістану. У церемонії відкриття виставки взяли участь члени уряду, керівники Меджлісу, міністерств і відомств, глави акредитованих в Туркменістані дипломатичних представництв і місій, працівники сфер освіти і спорту, міжнародні партнери, студентська молодь.

Делегація університету презентувала можливості навчання в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка та в Україні в цілому. Варто наголосити, що ПолтНТУ єдиний український навчальний заклад, який узяв участь у освітній виставці в Ашхабаді. Експозиція університету викликала значну зацікавленість у відвідувачів виставки, майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

У виставці взяли участь представники близько 30 країн, в тому числі США, Великобританії, Німеччини, Японії, Китаю, Індії, Туреччини, Пакистану, Малайзії, Латвії, України, Білорусі, Казахстану та ін. Десятки стендів продемонстрували освітній потенціал країн, в тому числі продукцію від провідних виробників IT-технологій, інноваційного лабораторного обладнання.

ПолтНТУ має багаторічне співробітництво з Туркменістаном, яке було започатковане у 2012 році ректором університету, професором Володимиром Онищенко під час офіційного візиту до Туркменістану. За останні роки в ПолтНТУ здобули вищу освіту понад 500 студентів із Туркменістану. 

В ході роботи виставки делегація ПолтНТУ зустрілася з президентом Академії наук Туркменістану Меретом Аширбаєвим та керівниками провідних ВНЗ Туркменістану, зокрема університетом нафти і газу, університетом будівництва та архітектури та іншими.

Під час урочистого закриття роботи Міжнародної виставки «Освіта та спорт в епоху могутності і щастя» Міністр освіти Туркменістану Пурли Агамирадов відмітив, що виставка націлена на сприяння розвитку освіти, фізичної культури і спорту як найважливіших напрямків державної соціальної політики, ознайомлення з їх актуальними напрямами і основними тенденціями. За результатами роботи міжнародної виставки та конференції Полтавському національному технічному університету імені Юрія Кондратюка вручили диплом Міністерства освіти Туркменістану.

Участь у міжнародній виставці дає можливість на належному рівні представити науково-освітній потенціал університету та сприяє створенню сприятливих умов розвитку взаємовигідного українсько-туркменського співробітництва!

Світлана Сівіцька,
проректор з науково-педагогічної, соціальної роботи
та міжнародного співробітництва ПолтНТУ

 

 

 

 

618 переглядів
ЗНО-2018. Реєстрація
Вступна кампанія 2018
МОН
+20 до ЗНО
запрошуємо взяти участь в олімпіаді
Інституційний репозитарій
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018