П'ятниця, 10 листопада 2017

Співпраця ПолтНТУ та ПрАТ "АвтоКрАЗ" у розвитку дуальної освіти

Протягом першого тиждня листопада в рамках угоди про співробітництво між ПолтНТУ та ПрАТ "АвтоКрАЗ" група студентів спеціальності "Автомобільний транспорт" разом  із доцентами кафедри будівельних машин і обладнання Олександром Орисенко та Миколою Нестеренко відвідали виробничі підрозділи провідного автовиробника: головний конвеєр, механоскладальний цех, конструкторський відділ та навчальний центр.

На головному конвеєрі студенти вивчили технологічний цикл збирання автомобілів. У механоскладальному цеху студенти ознайомились із особливостями агрегатного виробництва - виготовленням мостів автомобілів.

У навчальному центрі студенти і викладачі ознайомилися із натурними зразками вузлів та агрегатів автомобілів КрАЗ та діючого тренажеру КрАЗ - 6322. На інтерактивних стендах студенти вивчили роботу основних бортових систем автомобіля.

Під час перебування на автозаводі до студентів-стажерів приєднався магістрант Ростислав Носач, котрий після проходження преддипломної практики залишився працювати в експериментальному цеху, поєднуючи виконання магістерської роботи із набутою провесією машинобудівника.

Завдяки активному співробітництву ректора ПолтНТУ Володимира Онищенка з провідними підприємствами галузі та підтримці з боку генерального директора ПрАТ "АвтоКрАЗ", члена наглядової ради університету Романа Черняка студенти мають можливість здобувати практичні навички на сучасній виробничій базі, що є основою для розвитку дуальної освіти та забезпечення підготовки висококваліфікованих фахівців.

За матеріалами кафедри

будівельних машин і обладнання