Середа, 08 листопада 2017

У ПолтНТУ відбувся Чемпіонат Полтавської області з черліденгу

У ПолтНТУ стартував Чемпіонат Полтавської області з черліденгу.

На базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка розпочався Чемпіонат Полтавської області з черліденгу. Більше двадцяти команд та одиночних представників різних спортивних клубів Полтавщини та України в цілому змагались за перемогу у п’яти номінаціях таких, як: чер-джас соло (діти 5-8  та 8-12 років), чер-данс соло (дорослі), чер-данс команда (юніори) та чер-данс команда (дорослі).

Учасників змагання привітали член виконкому, судді та почесні гості, серед яких заступник начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації  Михайло Габор та проректор з науково-педагогічної, соціальної роботи та міжнародного співробітництва Світлани Сівіцька.

- Шановні друзі, учасники змагань, гості та присутні, ми раді вітати Вас у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Перш за все, дозвольте передати слова вітання від ректора університету Володимира Олександровича Онищенка. Сьогодні на чемпіонаті зібралися найкращі спортсмени майже з усієї України. У ПолтНТУ, зокрема ректором, який є Головою спортивної спілки студентів України у Полтавському регіоні приділяється значна увага спорту та веденню здорового способу життя. Успіхів вам, чекаємо нових зустрічей, - зазначила проректор з науково-педагогічної, соціальної роботи та міжнародного співробітництва Світлани Сівіцька.

На завершення церемонії відкриття, відбулось нагородження кращих переможців, які здобули перемогу у попередньому етапі змагань.

Змагання продовжуються, а ми бажаємо учасникам в подальшому розвитку у спортивній кар’єрі та досягнення нових вершин, слідкуйте за новинами на офіційному сайті ПолтНТУ та на офіційних сторінках у соціальних мережах!

Рена Дарсанія,