Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
Середа, 08 листопада 2017

У ПолтНТУ відбувся Чемпіонат Полтавської області з черліденгу

У ПолтНТУ стартував Чемпіонат Полтавської області з черліденгу. 


На базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка розпочався Чемпіонат Полтавської області з черліденгу. Більше двадцяти команд та одиночних представників різних спортивних клубів Полтавщини та України в цілому змагались за перемогу у п’яти номінаціях таких, як: чер-джас соло (діти 5-8  та 8-12 років), чер-данс соло (дорослі), чер-данс команда (юніори) та чер-данс команда (дорослі). 

Учасників змагання привітали член виконкому, судді та почесні гості, серед яких заступник начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації  Михайло Габор та проректор з науково-педагогічної, соціальної роботи та міжнародного співробітництва Світлани Сівіцька.

- Шановні друзі, учасники змагань, гості та присутні, ми раді вітати Вас у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Перш за все, дозвольте передати слова вітання від ректора університету Володимира Олександровича Онищенка. Сьогодні на чемпіонаті зібралися найкращі спортсмени майже з усієї України. У ПолтНТУ, зокрема ректором, який є Головою спортивної спілки студентів України у Полтавському регіоні приділяється значна увага спорту та веденню здорового способу життя. Успіхів вам, чекаємо нових зустрічей, - зазначила проректор з науково-педагогічної, соціальної роботи та міжнародного співробітництва Світлани Сівіцька.


 

На завершення церемонії відкриття, відбулось нагородження кращих переможців, які здобули перемогу у попередньому етапі змагань. 

Змагання продовжуються, а ми бажаємо учасникам в подальшому розвитку у спортивній кар’єрі та досягнення нових вершин, слідкуйте за новинами на офіційному сайті ПолтНТУ та на офіційних сторінках у соціальних мережах!

Рена Дарсанія,

ІАЦ ПолтНТУ

 

613 переглядів
ЗНО-2018. Реєстрація
Вступна кампанія 2018
МОН
+20 до ЗНО
запрошуємо взяти участь в олімпіаді
Інституційний репозитарій
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018