Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
Четвер, 09 листопада 2017

Cтуденти ПолтНТУ ознайомилися з принципами кадрового адміністрування на підприємстві

1 листопада 2017 року для студентів груп 301-УП та 302-УП кафедри економіки підприємства та управління персоналом під керівництвом старшого викладача Валявського С. М. в рамках вивчення дисципліни «Планування та організація виробничої діяльності» було проведено чергове практичне заняття в філії «Кобеляцький цукровий завод» ТОВ «Цукроагропром» агропромхолдингу «Астарта-Київ». 

Про використання корпоративних ресурсів для підвищення ефективності кадрового адміністрування ознайомив студентів директор цукрового заводу Мисько І.М. 

В агропромхолдингу «Астарта-Київ» функціонує департамент по роботі з персоналом в складі чотирьох відділів – підбору та адаптації персоналу, управління розвитку персоналу, кадрового адміністрування, внутрішніх комунікацій та корпоративної культури. Завданнями відділів департаменту є створення єдиної системи підбору персоналу, залучення молоді, розвиток бізнес-процесів компанії з оглядом на залучення персоналу, створення кадрового резерву по ключовим позиціям, розвиток системи адаптації, формування команд однодумців, визначення потенціалу працівників, оптимізація існуючої системи кадрового адміністрування, формування цільової моделі кадрового адміністрування, єдине розуміння бачення та цінностей, зрозумілі стандарти внутрішніх комунікацій і єдина комунікаційна платформа, налагодження спілкування між різними рівнями та групами в компанії, дослідження та оцінка корпоративної культури, думок та сприйняття роботи.

Начальник відділу кадрів підприємства Савчук Л.В. ознайомила студентів з роботою відділу кадрів, з кадровими документами, зокрема про звільнення, прийняття на роботу, про відпустки, умови праці, атестацію робочих місць. Студенти мали змогу наочно побачити документи, які стосуються саме цієї роботи та вивчити їхню структуру.

Цікавим було ознайомлення з можливостями програми 1С:8 щодо аналітики з персоналу. Студентам показали найважливіші складові, за допомогою яких формується управлінський штатний розпис, ведуться картки працівників, готуються звіти про чисельність персоналу, готуються аналітичні статистичні дані про чисельність персоналу в фізичних одиницях, в розрізі різних вибірок: за видами діяльності, за гендерною ознакою, за віком, за категорією посади тощо.

Керівник кадрової служби цукрового заводу поділилась досвідом організації роботи з пошуку кандидатів на вакансії, ознайомила з порядком оформлення заявок на підбір персоналу, грамотним зняття запиту на пошук кандидата, питаннями для виявлення потреби в кандидата, погодженням заявки, використанням інтернет-ресурсів при пошуку персоналу, створенням оголошення про вакансію тощо.

Подібні практичні заняття є дуже важливими і корисними для студентів спеціальності «Економіка підприємства та управління персоналом», тому що дають можливість не тільки здобувати теоретичні знання, але й на практиці вивчати свою майбутню професію.

ІАЦ ПолтНТУ

 

800 переглядів
ЗНО-2018. Реєстрація
Вступна кампанія 2018
МОН
+20 до ЗНО
запрошуємо взяти участь в олімпіаді
Інституційний репозитарій
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018