Четвер, 12 жовтня 2017

Студенти ПолтНТУ відвідали футбольний матч відбіркового етапу Чемпіонату світу

Студентство ПолтНТУ вкотре підтримали збірну України на грі проти збірної Хорватії у місті Києві.

Традиційно студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відвідали один із вирішальних матчів України на відбірковому етапі Чемпіонату світу з футболу. Завдяки підтримці та організації адміністрації університету та профкому студентів ПолтНТУ більше тридцяти молодих людей відвідали матч України проти Хорватії.

Гра відбулась на головному футбольному стадіоні країни НСК «Олімпійський», де цього дня зібралось більше п’ятдесяти тисяч фанатів гри мільйонів. Не залишилась осторонь такої події і дружня студентська родина ПолтНТУ. Так, перед початком матчу, студенти університету, разом із багатотисячним натовпом скандував вигуки на підтримку нашої збірної.

Як зазначили організатори заходу, подібні студентські проекти реалізовуються в університеті постійно. Тому слідкуйте за новинами на офіційних пабліках ПолтНТУ у соціальних мережах та проводьте студентське життя яскраво та з користю.

Рена Дарсанія,