Середа, 11 жовтня 2017

Спортивні здобутки студентів ПолтНТУ

Студенти-спортсмени ПолтНТУ вкотре підкорили спортивну арену та принесли до скарбнички збірної університету нові перемоги.

Популяризація здорового способу життя та занять спортом – це невід’ємна частина діяльності Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, адже в університеті діє більше тридцяти секцій з різних видів спорту.

Цього разу перемогу одержали представники футболу та гирьового спорту.

Так, з 2 по 9 жовтня 2017 року на майданчику з міні-футболу ПДАА проходили змагання VI Спортивних ігор  Полтавщини з міні-футболу. Збірна команда Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка в запеклої боротьбі виборола 1 місце. Склад команди: Педько Микола (гр. 301 НТ), Бірюк В’ячеслав (гр. 603 МВ), Нечитайло Олександр (гр. 601 МН), Білан Вадим (гр. 301 ЕТ), Кучеров Вадим (гр. 302 ЕП), Ярош Сергій (гр. 501 ГС), Мисюра Сергій (гр. 601 ГЗ), Коба Денис (гр. 602 ЕП), Гончар Роман (гр. 201 СЕ), Давидко Станіслав (гр. 301 ТТ), Шаповал Дмитро (гр. 501 ТК), Кулач Владислав (гр.101 пГЗ), Соловчук Костянтин  (гр. 101 ГЗ), Пилипенко Віктор (гр. 101 ГЗ), Чуй Роман (гр. 601 ГЗ), Олійник Владислав (гр. 601 ГЗ), Трирог Владислав (гр. 301 ГЗ), Алексєєнко Владислав (випускник). Тренер збірної команди: старший  викладач кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини Воробйов О.В.

Крім того, 6-8 жовтня 2017 року в місті Полтава проходив Чемпіонат України з гирьового спорту. Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка представляв  студент групи 601 мМЕ,  Майстер спорту України міжнародного класу,  Сушко Ярослав. Який вдало виступив та став дворазовим Чемпіоном України: 1 місце в двоборствів категорії +95 кг, 1 місце в командної естафеті. Тренер спортсмена: ЗТУ Мандя П.Я.