Середа, 11 жовтня 2017

Укладено договір про співробітництво між ПолтНТУ та Бакинською вищою школою нафти

Делегація ПолтНТУ відвідала з робочим візитом Бакинську вищу школу нафти засновником якої є потужна нафтова компанія Socar, під час якого було підписано договір про співробітництво.

Перебуваючи з офіційним візитом у м. Баку, 6 жовтня ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Володимир Онищенко та ректор Бакинської вищої школи нафти Ельмар Гасімов підписали договір про співробітництво.

Під час робочої зустрічі із ректором Школи Ельмаром Гасімовим і проректорами ПолтНТУ з навчально-наукової роботи Богданом Коробко і з соціальної роботи та міжнародного співробітництва Світланою Сівіцькою ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко обговорив плани майбутньої співпраці.

Крім того, делегація ПолтНТУ ознайомилася з матеріально-технічною та сучасною лабораторною базою, новими аудиторіями та новим навчальним корпусом, а також студентським кампусом.

Бакинська вища школа нафти в рамках договору відкриває перед студентами факультету нафти і газу та природокористування Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка та студентами Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ нові можливості отримати міжнародний досвід практичної підготовки.

Таким чином, налагоджуючи та розвиваючи міжнародні зв’язки Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка забезпечує підготовку висококваліфікованих фахівців конкурентоспроможних на міжнародному ринку праці.

Ілона Прокопенко