Вівторок, 10 жовтня 2017

Делегація ПолтНТУ взяла участь в освітній виставці у Баку

6-8 жовтня 2017 року в Азербайджані м. Баку проходила 11-а Міжнародна виставка “Освіта” за офіційної підтримки Міністерства Освіти Азербайджанської Республіки під гаслом “Людський капітал – наше багатство”.

У виставці “Освіта” взяли участь 144 освітні структури з 24 країн світу, які представляли більше 90 різноманітних факультетів. Організатори виставки представили проект “Побудуй своє майбутнє”, який націлений на сталий розвиток Азербайджанської молоді через вищу освіту та соціальну інтеграцію.

На міжнародній виставці, котра є найбільшою освітньою подією Азейбарджану, було представлено проект – “StudyinUkraine”, який презентувала делегація Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, котру очолив ректор університету, професор Володимир Онищенко. Варто наголосити, що це єдиний український навчальний заклад, який вирішив узяти участь у освітній виставці в Баку. До складу делегації від вишу також увійшли перший проректор ПолтНТУ, лауреат Державної премії Президента України для молодих вчених, д.т.н. Богдан Коробко, проректор з міжнародної та соціальної роботи ПолтНТУ, лауреат Державної премії Президента України для молодих вчених, к.е.н. Світлана Сівіцька, завідувач сектору відділу міжнародних зв’язків ПолтНТУ Катерина Яценко.

До делегації приєдналися – директор Українського державного центру міжнародної освіти Міністерства освіти і науки України Олена Шаповалова, яка на високопрофесійному рівні презентувала перспективи та особливості навчання іноземних громадян в Україні, та її колега керівник відділу обробки, реєстрації та моніторингу інформації УДЦМО МОН України Олена Сулима.

Офіційно виставку відкрив Міністр освіти Азербайджану Микаил Чингіз огли Джаббаров. Під час ознайомлення з виставкою Міністросвіти Азербайджану поцікавився і стендом Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Микаил Чингізогли Джаббаров позитивно відмітив співробітництво з українськими вищими навчальними закладами та висловив підтримку щодо співпраці ВНЗ Азербайджану та України.

В ході роботи виставки делегація ПолтНТУ познайомилася з керівництвом провідних ВНЗ Азербайджану, зокрема університетом нафти і промисловості, університетом будівництва та архітектури, технічним університетом та іншими.

Участь у міжнародних виставках є надзвичайно корисними заходами, які дозволяють закласти міцний фундамент майбутньої кар’єри для абітурієнтів та зробити впевнений крок до серйозних інвестицій у своє майбутнє в Україні!