Понеділок, 09 жовтня 2017

Студенти ПолтНТУ здобули перемогу у заході з військово-патріотичного виховання молоді «Заграва»

7-8 жовтня на базі дитячого оздоровчого табору відпочинку «Джерело» в селі Клюсівка під Полтавою відбувся щорічний обласний захід з військово-патріотичного виховання молоді «Заграва».

Кожного року команди студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації Полтавської області беруть участь у заході з військово-патріотичного виховання молоді «Заграва».

Серед основних завдань заходу слід відмітити військово-патріотичне виховання молоді, організацію змістовного дозвілля студентської молоді, формування навичок здорового способу життя, створення команди однодумців, яка може діяти незалежно від проекту і впроваджувати досвід, отриманий під час проведення програми у власному ВНЗ, ознайомлення з традиціями і звичаями українського козацтва, виховання національної свідомості та любові до рідного краю.

Кожна команда вишу складалася з 30 студентів, які в свою чергу ділились на «запорожців» та «реєстрових козаків».

Протягом першого дня відбулася театралізована домашняя заготовка «Козаки сьогодення», під час якої приймала участь уся університетська команда. Також відбувалися козацькі, військові та спортивні змагання «Запорожців»: туристично-спортивне орієнтування, стрільба з ліка, метання списа, спортивна стрільба з гвинтівки та пістолета, розбирання-збирання автомата АК-74.

Ввечері першого дня відбувся конкурс козацької пісні та строю, де команда технічного університету проявила себе найкраще.

8 жовтня команди облаштовували козацький курінь, а також готували козацьку кашу. Після основних конкурсних етапів команди проходила змагання з лазертагу та перетягування канату. Студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка показали себе як єдина і дружня команда, здобувши перемогу на щорічному заході.

По закінченню змагання усі команди-учасники отримали сертифікати та маленькі сувеніри.

Ілона Прокопенко