Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
Понеділок, 09 жовтня 2017

ПолтНТУ розвиває співпрацю з провідними університетами Азербайджану

Делегація ПолтНТУ відвідала з робочим візитом Азербайджанський університет нафти та промисловості, під час якого було підписано договір про співробітництво.

Перебуваючи з офіційним візитом у м. Баку, 5 жовтня ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Володимир Онищенко та ректор Азербайджанського університету нафти та промисловості Мустафа Бабанли підписали договір про співробітництво.

Під час робочої зустрічі із ректором Мустафою Бабанли і проректорами з навчальної роботи Гасімом Мамадовим та міжнародної роботи Рафіком Ямаловим, а також проректорами ПолтНТУ з навчально-наукової роботи Богданом Коробко і з соціальної роботи та міжнародного співробітництва Світланою Сівіцькою ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко обговорив перспективи співпраці двох університетів.

Азербайджанський університет нафти та промисловості, маючи багаторічний досвід підготовки фахівців для нафтогазової галузі світу, потужну лабораторну базу, тісний зв’язок з нафтогазовими компаніями світу, тепер в рамках договору, відкриває перед студентами факультету нафти і газу та природокористування ПолтНТУ нові можливості отримати міжнародний досвід практичної підготовки.

Договір передбачає обмін студентами та викладачами, спільні наукові заходи, підготовку аспірантів, реалізацію програми подвійних дипломів, а також проведення літніх англомовних тематичних шкіл і багато іншого корисного та важливого для підготовки висококваліфікованих фахівців міжнародного рівня для нафтогазової галузі.

Крім того, перебуваючи з робочим візитом в Азербайджанському університеті нафти та промисловості, делегація ПолтНТУ ознайомилася з матеріально-технічною і лабораторною базою, поспілкувались зі студентами-магістрами та побували у Музеї історії навчального закладу, де ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко залишив позитивний відгук у Книзі почесних гостей. 

Також, делегація відвідала нещодавно відкритий на базі університету нафти та промисловості Азербайджансько-Французький університет у якому викладання здійснюється англійською мовою.

ІАЦ ПолтНТУ

658 переглядів
ЗНО-2018. Реєстрація
Вступна кампанія 2018
МОН
+20 до ЗНО
запрошуємо взяти участь в олімпіаді
Інституційний репозитарій
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018