Субота, 09 вересня 2017

У ПолтНТУ обрали ректора!

8 вересня у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулися вибори ректора університету.

Перемогу на виборах ректора ПолтНТУ здобув доктор економічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки Володимир Олександрович Онищенко, якого підтримали 96 відсотків науково-педагогічних працівників, педагогічних, наукових працівників, співробітників та студентів, що взяли участь у голосуванні.

Від імені багатотисячного науково-педагогічного та студентського колективу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка вітаємо Володимира Олександровича Онищенка з обранням на посаду ректора університету!

Переконані, що подальша діяльність колективу університету, на чолі з ректором Володимиром Олександровичем Онищенко забезпечить подальший динамічний розвиток Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка та інтеграцію у світовий освітній і науковий простір!

Науково-педагогічний та студентський
колектив ПолтНТУ