Понеділок, 04 вересня 2017

Студенти ПолтНТУ підтримали збірну України з футболу у Харкові

Профспілковий комітет студентів та аспірантів ПолтНТУ за підтримки адміністрації університету організував поїздку на історичний матч збірної України в рамках сьомого раунду кваліфікації відбіркового турніру чемпіонату світу з футболу 2018 року.

Матч збірних України та Туреччини проходив у місті Харків на ОСК «Металіст». Підтримати команду на стадіоні, у одній з найважливіших ігор сезону, зібралося понад 40000 відданих уболівальників. Не залишилися осторонь і студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Перед початком поєдинку, уся 40-тисячна публіка, хто з шарфом виконала гімн України. Зі стартовим свистком, усі присутні, почали підтримувати свою команду. І поки на полі точилася запекла боротьба, на трибунах фанати підтримували своїх улюбленців, викрикуючи патріотичні гасла та співаючи пісень.

Після фінального свистка усі гравці подякували своїм уболівальникам, які в свою чергу нагородили своїх улюбленців ще більшими оваціями та гаслами з трибун «Молодці – Молодці!»

Вітаємо усіх учасників, вболівальників та Україну із перемогою на відбірковому етапі Чемпіонату світу з футболу!

Бажаємо нашій збірній успіхів, невичерпного щастя та великих перемог на світовій арені!

Анатолій Василенко