П'ятниця, 01 вересня 2017

Зустріч із представниками профспілок Німеччини

До ПолтНТУ із робочим візитом завітали представники профспілки ІГ Метал м. Зінген Федеративної Республіки Німеччина.

Із робочим візитом до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка завітали представники профспілки ІГ Метал м. Зінген Федеративної Республіки Німеччина.

Серед представників делегації були представлені члени німецької профспілки, на чолі з головою профспілки металістів м. Зінгена Єнцо Саваріно, Пауль Роденфельз, Фолькер Шмут, Томас Фішер та Анна Шульц та представники Полтавської обласної профспілки: голова облпрофради Вернигора Л.М., заступник голови облпрофради Таргаєва Г.Н., голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Шумейко Г.І.

Під час свого візиту вони ознайомились із навчальним процесом у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка та обговорили можливі шляхи співпраці між університетом та профспілковими організаціями як Німеччини, так і України.

Привітав із приїздом до вишу делегацію ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко, який з акцентував увагу на активному міжнародному співробітництві.

У ході зустрічі проректор з науково-педагогічної, соціальної роботи та міжнародного співробітництва Світлана Сівіцька ознайомила представників делегації із структурою університету, результатами багаторічної співпраці з університетами Німеччини та діяльністю Українсько-Німецького центру.

Німецькі партнери відвідали Народний музей історії університету, де дізнались про майже двохсотрічну історію навчального закладу, ознайомилися із навчальними аудиторіями та міжнародними центрами.

Рена Дарсанія,