Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
П'ятниця, 01 вересня 2017

Посвята першокурсників ПолтНТУ - 2017!

У ПолтНТУ провели урочистості з нагоди свята студентів, батьків та викладачів – посвяти  першокурсників у студенти.

31 серпня у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулися урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти. Захід відбувся поряд із нещодавно відкритим пам’ятником видатного полтавця, українського теоретика космонавтики Юрія Кондратюка, ім’я якого носить університет і 120-річчя якого відзначалося на державному рівні. Цьогоріч до ПолтНТУ за освітніми ступенями «бакалавр» та «магістр» вступили близько 2000 студентів.

На початку заходу першокурсників привітали солісти Центру культури та студентської творчості ПолтНТУ і ансамбль спортивно-бального танцю «Легенда» з вокально-хореографічною композицією «Ти - першокурсник».

Продовжуючи добрі традиції університету, цього дня учасники заходу вшанували пам'ять тих, хто поклав своє життя, виборюючи право на радість мирного життя, навчання та безхмарну юність, хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя Пам’ятної стели загиблим викладачам та студентам, а також до меморіальної дошки випускнику університету, який загинув у зоні АТО, Дмитру Коряку. 

Під звуки гімну університету талановиті студенти першого курсу навчально-наукового інституту «Фінансів, економіки та менеджменту» Дарія Кондрацька та факультету нафти і газу та природокористування Сергій Ковпак урочисто підняли прапор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

З нагоди посвяти першокурсників привітали ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко, голова Полтавської обласної державної адміністрації, член наглядової ради університету Валерій Головко, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, голова Шевченківської районної у м. Полтава ради, випускник університету Дмитро Задворкін, заступник обласного військового комісара, учасник бойових дій, підполковник Едуард Бородай, міський військовий комісар, учасник бойових дій, полковник Олександр Турченко, директор компанії «Геосинтез інженірінг», випускник університету, член наглядової ради університету Іван Полетучий та голова правління акціонерного товариства «Полтаватрансбуд», член наглядової ради ПолтНТУ, випускник університету, заслужений будівельник України, почесний професор університету, почесний громадянин міста Полтави Олексій Ландар.

У своєму вітальному слові ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко, звернувся до першокурсників:

- Сьогодні традиційно ми зібралися для того, щоб привітати першокурсників з набуттям статусу студента. Приємно, що сьогодні на нашому святі є і наші почесні випускники, які своєю працею, своїм навчанням, починаючи з першого курсу, досягли вагомих успіхів. Я хотів би відзначити і щиро подякувати голові Полтавської обласної державної адміністрації Валерію Анатолійовичу Головку і голові Полтавської обласної ради Олександру Юрійовичу Біленькому за всебічну підтримку університету, за допомогу в розвитку лабораторної і матеріально-технічної бази. Безумовно, студентські роки - це найкращі роки у житті людини. Тому бажаю Вам якісного і гарного навчання, успіхів у реалізації себе як особистості для того, щоб по завершенню навчання, отримавши якісну освіту в одному з найкращих університетів України – Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка, Ви своїми знаннями, своїми здобутками робили все задля розвитку як нашої чудової Полтавщини, так і кращої у світі держави – України!

- Ви сьогодні набули статусу студента і перед Вами відкрилися двері одного з найкращого вишів України. Саме Ви сьогодні є учасниками створення нової, європейської, потужної, вільної України. Я хотів би, щоб кожен із Вас знайшов себе в суспільстві, знайшов себе в Україні, зробив усе можливе, щоб Україна продовжила розвиватися як потужна європейська держава, тому що кожен із Вас – це частина незалежної України. Хочу, щоб Ви реалізували себе на всі сто відсотків. Багаторічні традиції і талановиті випускники університету є прикладом для Вас. Всього Вам найкращого та успіхів у навчанні, - відмітив голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко.

З вітальними словами до першокурсників звернувся голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький:

- Сьогодні декілька раз під час вітальних слів звучало «Національний технічний університет – один із кращих в Україні». На Вас буде велика відповідальність, аби цей статус, цей реноме йшов тільки вгору, щоб він був кращим в Україні, щоб Ви пишалися тим, що Ви навчаєтесь у такому прекрасному виші з таким прекрасним ректором. Я хочу сказати, що ці роки навчання в університеті будуть для Вас особливими, тому ж запам’ятайте, що це не тільки навчання, це й дружба, це комфортні умови, які Вам надають для навчання, а також це - розвиток своїх умінь та навичок. Полтавська обласна рада завжди готова прийняти найкращих студентів на стажування. Ми завжди хочемо бачити, щоб Ви могли реалізувати Ваші бажання, у тому числі і в органах місцевого самоврядування. Бажаю Вам гарних оцінок, втілення Ваших мрій, для того, щоб Ви обрали правильний дороговказ у житті.

- Чесно кажучи, я думав, що Вам сказати, тому що 6 років назад так як і Ви стояв біля нашого університету і вдивлявся в цю архітектуру, в ці очі викладачів і хотів зрозуміти, що буде далі. Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка – це не тільки гарне навчання для Вас, опановування Вашої спеціальності, але й безмежна кількість можливостей самореалізації. Як зазначив ректор, це і студентське самоврядування, і профспілковий комітет, дуже потужне студентське життя, гуртки тощо. Самореалізовуйтесь, це Ваш час! Саме Ви закладаєте фундамент не тільки Вашого успішного життя, а й нашої країни,- зазначив голова Шевченківської районної у м. Полтава ради Дмитро Задворкін.

Також, звернувся до студентів заступник обласного військового комісара Едуард Бородай:

- Завжди приємно, коли сучасна молодь обирає шлях вищої освіти, особливо приємно коли цей шлях Ви пройдете в цьому поважному навчальному закладі. Я впевнений, що Ви отримаєте якісну освіту і з нею впевнено пройдете своїм дорослим життям. Вірю в те, що у стінах цього навчального закладу Ви будете виховуватися в дусі патріотизму, любові до Батьківщини і будете справжніми громадянами своєї держави. Зважуючи на те, що тут студенти матимуть можливість пройти підготовку на військовій кафедрі, Ви будете готові стати на її збройний захист. Бажаю Вам натхнення, наполегливості в навчанні. Миру нам усім!

Традицією навчального закладу є прийняття Клятви вірності, що є урочистою та відповідальною хвилиною для кожного студента. Право зачитати Клятву першокурсника надали студентці першого курсу навчально-наукового інституту «Фінансів, економіки та менеджменту» Анні Безсоновій, а хорова група «Полтавський край» виконала старовинний гімн студентів «Гаудеамус».

Піл час урочистостей відбулося вручення символічних студентських атрибутів: ключа від країни знань, індивідуального навчального плану та студентського квитка студентам-першокурсникам, які у ході зовнішнього незалежного оцінювання набрали максимальну кількість балів, а також магістрам, які проявили себе під час навчання на бакалавраті та студентам-іноземцям, які навчаються за міждержавними угодами. Так, символічний студентський квиток голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко вручив студенту 1-го курсу навчально-наукового інституту «Фінансів, економіки та менеджменту», багаторазовому переможцю Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук України, відміннику навчання Синельнику Максиму та студентці 1-го курсу гуманітарного факультету, відмінниці навчання Слюсаренко Марині.

Індивідуальний  навчальний план голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Біленький вручив студенту 1-го курсу факультету інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем, громадянину Туркменістану, який навчається за міждержавною угодою Гурбанмирадову Арслану та студентці 1-го курсу навчально-наукового інституту «Фінансів, економіки та менеджменту», громадянці Туркменістану, яка навчається за міждержавною угодою Чариєвій Гулалек.

Символічний «Ключ знань» ректор університету, професор Володимир Онищенко вручив студенту 1-го курсу гуманітарного факультету, 5-ти кратному чемпіону Паралімпійських ігор з плавання, заслуженому майстру спорту України, Чемпіону та рекордсмену Світу і Європи Богодайко Євгену та студенту 1-го курсу магістратури будівельного факультету, голові Профспілкового комітету студентів та аспірантів університету Олександру Дроботі.

Вітаємо першокурсників у родині одного з кращих вишів України. Бажаємо Вам гідно нести високе звання – Студент ПолтНТУ!

Анатолій Василенко
ІАЦ ПолтНТУ

1910 переглядів
ЗНО-2018. Реєстрація
Вступна кампанія 2018
МОН
+20 до ЗНО
запрошуємо взяти участь в олімпіаді
Інституційний репозитарій
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018