П'ятниця, 01 вересня 2017

Студентка ПолтНТУ підкорила чергову світову спортивну вершину

Студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка вміють нас дивувати не тільки гарними та якісними знаннями, а ще чудовими результатами та виступами на спортивній арені.

Цього разу порадувала своїми спортивними здобутками та прославила на весь світ наш університет студентка Дарія Бражник. 28 серпня у місті Орландо (США) стартував Чемпіонат Світу з пауерліфтингу серед юніорів. Саме спортсменка Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, на чолі з тренером із пауерліфтингу, майстром спорту міжнародного класу Оксаною Гордієнко, отримала почесне друге місце на п’єдесталі пошани та додала до скарбнички нашого вишу чергову срібну медаль змагань.

Дарія виступала у ваговій категорії до 43 кг. серед юніорок. У ході напруженої боротьби уже після першої вправи полтавка мала вже у своєму активі один з найкращих результатів у турнірній таблиці – 122,5 кг. У жимі лежачи наша студентка з третьої спроби витиснула максимум – 65 кг. Зазначимо, що цієї ваги було цілком достатньо, аби в подальшому продовжити боротьбу за золоту нагороду. Проте в останній вправі – становій тязі, нашій спортсменці забракло сил для того, щоб вибороти все-таки медаль найвищого ґатунку. Суперниці Дарії показали кращий результат, причому з серйозним відривом. У підсумку наша землячка подужала вагу 112,5 кг., яка перевищила її власну у 2 рази. Зазначені результати дозволили їй виграти срібло на чемпіонаті.

Тож вітаємо нашу студентку та бажаємо їй наснаги та чергових спортивних звершень на спортивній ниві різного рангу змагань.

Анатолій Василенко