Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
П'ятниця, 01 вересня 2017

Студентка ПолтНТУ підкорила чергову світову спортивну вершину

Студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка вміють нас дивувати не тільки гарними та якісними знаннями, а ще чудовими результатами та виступами на спортивній арені.

Цього разу порадувала своїми спортивними здобутками та прославила на весь світ наш університет студентка Дарія Бражник. 28 серпня у місті Орландо (США) стартував Чемпіонат Світу з пауерліфтингу серед юніорів. Саме спортсменка Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, на чолі з тренером із пауерліфтингу, майстром спорту міжнародного класу Оксаною Гордієнко, отримала почесне друге місце на п’єдесталі пошани та додала до скарбнички нашого вишу чергову срібну медаль змагань.

Дарія виступала у ваговій категорії до 43 кг. серед юніорок. У ході напруженої боротьби уже після першої вправи полтавка мала вже у своєму активі один з найкращих результатів у турнірній таблиці – 122,5 кг. У жимі лежачи наша студентка з третьої спроби витиснула максимум – 65 кг. Зазначимо, що цієї ваги було цілком достатньо, аби в подальшому продовжити боротьбу за золоту нагороду. Проте в останній вправі – становій тязі, нашій спортсменці забракло сил для того, щоб вибороти все-таки медаль найвищого ґатунку. Суперниці Дарії показали кращий результат, причому з серйозним відривом. У підсумку наша землячка подужала вагу 112,5 кг., яка перевищила її власну у 2 рази. Зазначені результати дозволили їй виграти срібло на чемпіонаті.

Тож вітаємо нашу студентку та бажаємо їй наснаги та чергових спортивних звершень на спортивній ниві різного рангу змагань.

Анатолій Василенко
ІАЦ ПолтНТУ

1243 переглядів
ЗНО-2018. Реєстрація
Вступна кампанія 2018
МОН
+20 до ЗНО
запрошуємо взяти участь в олімпіаді
Інституційний репозитарій
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018